Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Na jakie szkolenia stawiacie
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna -> HYDE PARK 2015/2016
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bella
Gość


Dołączył: 29 Paź 2017
Posty: 3

PostWysłany: Nie Paź 29, 2017 18:36    Temat postu: Na jakie szkolenia stawiacie Odpowiedz z cytatem

Na jakie szkolenia warto iść?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Paź 29, 2017 18:36    Temat postu:

Powrót do góry
molli
Gość


Dołączył: 29 Paź 2017
Posty: 4

PostWysłany: Nie Paź 29, 2017 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy co Cię interesuje Smile Ja postawiłabym na coś z zupełnie innego. Bardzo fajną ofertę szkoleniową maja oni http://www.projektgamma.pl/szkolenia-otwarte/sprzedazowe . Mnie interesują szkolenia sprzedażowe. Może kiedyś uda mi się je wykorzystać bo nie lubię pracować w jednym miejscu za długo- to mnie za bardzo ogranicza, a ja lubię się rozwijać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoaZiel
Gość


Dołączył: 04 Gru 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pon Gru 04, 2017 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez względu na to czy pracujemy tam gdzie chcieliśmy czy jest to nasza dorywcza praca warto pomyśleć o uczestnictwie w kursach i szkoleniach, które organizują niektórzy pracodawcy bądź poszukać czegoś we własnym zakresie, chociażby w Internecie. Każde kursy i szkolenia zawodowe rozwijają nasze umiejętności przez co mamy więcej doświadczenie. Najlepiej wybrać się a takie które nam się przydadzą w obecnej pracy lub nas interesują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Matylda
Bywalec


Dołączył: 09 Sie 2017
Posty: 59

PostWysłany: Czw Sty 04, 2018 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie najważniejsze jest to, aby szkolenia były powiązane z tym, co robimy na codzień. Wobec czego moim zdaniem fajną opcją może okazać się możliwość z doszkolenia się w https://avanti-medic.eu/opiekunki-osob-starszych-oferty-pracy , a następnie praca w charakterze opiekunki osób starszych w Niemczech. Można tutaj liczyć na legalną pracę, jak i fajne wynagrodzenia, a dodatkowo ogłoszenia na wspomnianej stronie są na bieżąco aktualizowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
preKubus
Gość


Dołączył: 16 Gru 2016
Posty: 4

PostWysłany: Pią Sty 26, 2018 09:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie tak. Trzeba dobierać szkolenia pod swój zawód, tudzież pracę którą się wykonuje. Jednak z drugiej strony nie można się też ograniczać na nowe wyzwania i pasje. Teraz rynek szkoleń jest dosyć bogaty, wiec bez problemu można znaleźć coś co ans zainteresuje. Nawet sporo szkoleń można znaleźć w formie online.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinolo
Gość


Dołączył: 29 Sty 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon Sty 29, 2018 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkole z marketingu są na prawdę warte uwagi, oraz kursy językowe typu js, php
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ella0
Stały bywalec


Dołączył: 21 Mar 2018
Posty: 151

PostWysłany: Nie Lip 08, 2018 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bylam ostatnio na kursie wizazu w http://www.akademiagoodlook.pl/ Smile Wiadomo, jest to zwiazane z moim zawodem, bo jestem kosmetyczka, ale szkolenie swietne Smile Duzo praktyki, fajna atmosfera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kwiatekmak
Bywalec


Dołączył: 19 Cze 2018
Posty: 53

PostWysłany: Czw Sie 09, 2018 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze stawiam na cos co pomoże mi w rozwoju firmy. Pozycjonowaie stron internetowych mnie interesuje. na razie pozycjonowanie chcę zlecić tu http://mateuszkozlowski.pl/pozycjonowanie/ słyszałam że świetnie sobie z pozycjonowaniem radzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
halinka56
Bywalec


Dołączył: 04 Sie 2018
Posty: 87

PostWysłany: Nie Sie 12, 2018 08:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o prowadzenie biznesu czy konferencje to polecam korzystać z ekranów projekcyjnych takie ekrany projekcyjne są w bardzo dobrych ofertach cenowych, a dzieki temu że ekrany projekcyjne świetnie przykuwają uwagę będą idealne do przekazywania wiedzy pracownikom, czy przedstawiania oferty klientom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayczak
Weteran


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 352

PostWysłany: Czw Sie 16, 2018 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej na szkolenie wybrać się do Warszawy, gdyż tutaj nie trudno o dobre mieszkanie służbowe dla pracownika. Dodatkowo takie mieszkanie pracownicze na pewno będzie w atrakcyjnej cenie. Największym atutem mieszkania dla pracowników jest możliwość wynajęcia go nawet na jedną dobę. Dlatego warto kwaterować pracowników w takich miejscach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adamm167
Gość


Dołączył: 17 Sie 2018
Posty: 2

PostWysłany: Pią Sie 17, 2018 08:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie warto stawiać na języki obce jako pierwsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adamm167
Gość


Dołączył: 17 Sie 2018
Posty: 2

PostWysłany: Pią Sie 17, 2018 08:57    Temat postu: RE Odpowiedz z cytatem

PS Jeden język obcy to teraz minimum moim zdaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wanilia89
Weteran


Dołączył: 04 Paź 2018
Posty: 335

PostWysłany: Czw Maj 30, 2019 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z was może jeździ na szkolenia programistyczne. Ostatnio mój narzeczony zapisał się na szkolenie z ms 20461. Widziałam tam jakie tematy będą poruszane i byłam w szoku, że tak dokładnie integral-tech.pl przeprowadza szkolenia. Można tam przyswoić wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czurn
Gość


Dołączył: 31 Maj 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przede wszystkim stawiam na naukę języków. Według mnie to jest właśnie najważniejsze jeżeli chcemy być dobrze wyedukowanymi ludźmi. Ja osobiście ostatnio zapisałem się na kurs https://ilt.pl/szkola-jezykowa-w-krakowie/kursy/kursy-jezyk-niemiecki/ i mam zamiar teraz nauczyć się właśnie niemieckiego najlepiej jak się da Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
curk
Gość


Dołączył: 06 Cze 2019
Posty: 4

PostWysłany: Czw Cze 06, 2019 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja przede wszystkim polecam wszystkim szkolenia z nowych technologi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Cze 06, 2019 12:31    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna -> HYDE PARK 2015/2016 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group