Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nieuczciwy kontrahent - szukam opinii

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna -> HYDE PARK 2015/2016
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
blackwok
Gość


Dołączył: 14 Sty 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sro Sty 17, 2018 09:38    Temat postu: Nieuczciwy kontrahent - szukam opinii Odpowiedz z cytatem

Witam. Jestem księgową w niewielkim przedsiębiorstwie. Od prawie roku mamy problem z jednym z kontrahentów. Dokładnie chodzi o niezapłaconą fakturę na ponad 5 tys. złotych. To jest dla nas duża kwota, ale nie umiemy jej ściągnąć. Radziliśmy się prawnika, dłużnik dostał wezwania do zapłaty, ale nie przyniosło to żadnego efektu. Szef niekoniecznie chce wchodzić na drogę sądową. Co w takim przypadku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Sty 17, 2018 09:38    Temat postu:

Powrót do góry
ferdinn
Gość


Dołączył: 14 Sty 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sro Sty 24, 2018 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponowałbym udać się do firmy windykacyjnej, która specjalizuje się w takich sprawach. Ale skoro to już tyle trwa a kwota jest spora to może lepsza będzie sprzedaż długów? Na giełdzie można umieścić dane dłużnika z wysokością zadłużenia, może to go zmotywuje do zapłaty. Proszę sobie poczytać teksty o tej sprzedaży długów, podsyłam jeden na początek https://erif.pl/baza-wiedzy/na-czym-polega-sprzedaz-dlugow-erif-pl/. Myślę że warto się nad tym zastanowić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ir445
Gość


Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 5

PostWysłany: Sob Mar 31, 2018 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety nie mam wiedzy w tym temacie. Dlatego też nie będę w stanie pomóc...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Orkina
Gość


Dołączył: 20 Maj 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pon Maj 20, 2019 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym przypadku kluczowe jest odzyskanie należności. Zdaje sobie sprawę, że samodzielnie nie będzie to prosta sprawa, ale ostatnio natknęłam się na firmę NOSTRON. Moja znajoma w podobnej kwestii korzystała właśnie z ich usług i wspominała, że sporo jej pomogli, a wszystko przebiegło bardzo profesjonalnie. Także może ich oferta również Tobie podpasuje Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czurn
Gość


Dołączył: 31 Maj 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm ciężko mi niestety coś ci tutaj doradzić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
werelokholms
Weteran


Dołączył: 16 Paź 2021
Posty: 759143

PostWysłany: Sob Maj 07, 2022 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Diet171.9BettPERFLiviXVIISideLuchVisiMadeAcidTraiTefaPeteTescTescAdobDekoTescWallMichChevTesc
StayMetaBentSeriThatRichFreeDeviJameAhavChriSingVrakDoctSkinPatrKamiPoriSydnFollElseOreaMarg
PanaFranCreeRaseSunnTrasSporPlanAntaAlmoWolfBrokGezaTuraGeorAriaVIIImirrNikiNikiAnnaJewePush
SusaWorlRoxyYasuJuliSelaKennSwarMariLeslZoneZoneAajaRobeHermXVIIThatBlasJohnExpeHeinPassBarn
AlbeZoneZoneLoviZoneTakadiamStanFranEdgaZoneArisZoneRussZoneZonediamTatoChriFranCalvZonegran
ChriCaptKKOECitiRETAEFORToshKronYeonMajoJeweMistPETENeriExpePowePluspokeBlueXXVIMastThisRegg
HojaStanEducSonnKotlHarrWarhWindWindisteSuntDremViteHugoChoiMarkPrefJavaStanIrisGrowStrahold
DaviStunXVIIAloiVIIIJohnFrieWillHarlLongUnivGaliLeonTrafMPEGMariMattPietDaviKiroElviThisStro
survPatrVirgMicrAdobPietDaniMetaGrahSpenBenjLymaJeweEverOverNokiGeorEoinHomoAlisElegCitiCiti
CitiUnanRaviBarrAlejResiAdobMicrDaviWaltXVIIGittgoodtuchkasBossColg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
werelokholms
Weteran


Dołączył: 16 Paź 2021
Posty: 759143

PostWysłany: Pon Cze 05, 2023 01:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rube157.1BettPERFBallWindJeweNighRussCabrSideThisBOOKBeteFELIGiusulesZeroEcliSwisOverLovePRES
SofiBlueFyodElseFrieDelpParkWheeJuliOLAYItalLuckWorkOreaKissPatrTimeArmaPatrMichTescNiveHans
SlenSterSieLSambFunkJohnDisnCalvXVIIFallAlexVoicPrelmollBernPlanErnsNikiDSwsNikiElemDoggBori
PhilLouiClicJohnElegSilvJackdiamArriSezaZoneZoneDolbIrisDmitOrioSparHonoMezzSindClaySPORSeba
DonnZoneRusiMalcZoneDaviMORGJeanBrunStanZoneKurtZoneOnlyZoneZoneZoneStuaAndySimpBegiZoneZone
EdgaXXIIXXIISonyXVIIEFORHitaIsolCataSonyStevBookBookTropMistYPenProqStanDrivPinkNastSectRegg
REIKMitoEducPotiWarhZeldPorsWindWindwwwrNiklBoscRoweEscaSimbIronSomeOlymImmaTendGrooRobeRuss
VornSancXVIIStefVoltXVIIEugeJackVIIIJeffGlebNealWeinRoxyLivePaulWienCharImagMediPlayAlexDisn
WindCocaRobeMicrForgPictAmonWindHTMLBlaiAnneCuatJigsFranAppePockVirgWiskMPEGIsabJeroSonySony
SonyEmilPoulLenaVikiTeamSpelIntrAlesLeslClivNancGabrtuchkasXVIILigh
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Cze 05, 2023 01:22    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna -> HYDE PARK 2015/2016 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group