Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Auto pomoc łódź - potrzebne namiary

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna -> HYDE PARK 2015/2016
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Malvinka
Gość

PostWysłany: Czw Cze 14, 2018 07:27    Temat postu: Auto pomoc łódź - potrzebne namiary Odpowiedz z cytatem

Hejka,
potrzebuje namiary na auto pomoc w Łodzi - wole chuchac na zimne i juz w razie jakiejs awarii - miec namiar na sprawdzona firme. Ktos/cos?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Cze 14, 2018 07:27    Temat postu:

Powrót do góry
Karoleq
Gość

PostWysłany: Czw Cze 14, 2018 08:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Ci, że dobrze myślisz - warto mieć w schowku nr do sprawdzonej auto pomocy z łodzi czy innych miast bo nie ma co ukrywać, że auto lubi odmówić posłuszeństwa w najmniej oczekiwanych momentach. Ja miałem to nieszczęście, że wracając z wakacji pod Zgierzem rokraczył mi się samochód. Zadzwoniłem do ekipy z http://hallohol.pl/ - przyjechali szybko i naprawili auto na miejscu, bo usterka była nie wielka. To firma, która świadczy także usługi holowania a nawet można od nich dostać samochód zastępczy. Zapisz sobie namiary do nich bo różnie to bywa Smile
Powrót do góry
flara
Nowy użytkownik

PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, w sieci jest mnóstwo różnych firm, ale to wszystko zależy od tego, na kogo trafisz. Nie sugerowałbym się ocenami, bo je można "kupić", nie są zbyt rzetelne. Ja po prostu sugeruję na przyszłość starać się utrzymywać samochód w jak najlepszym stanie. Świetnym sposobem jest jeżdżenie na kontrole do autoryzowanych serwisów samochodów marki, którą posiadasz, a także zakupywanie solidnych opon, np. od https://www.continental-opony.pl - będzie Ci się jeździć lepiej i szybciej będziesz zauważał, jak coś będzie nie tak. Z samochodem jak z człowiekiem - im wcześniej pójdziesz do lekarza, tym szybciej wyleczysz chorobę. Powodzenia na przyszłość!
Powrót do góry
akacja66
Gość

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się niestety niezbyt na tym znam... Dlatego też ciężko będzie mi pomóc...
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Cze 27, 2018 13:57    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna -> HYDE PARK 2015/2016 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: