Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co do firmy
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna -> HYDE PARK 2015/2016
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kajakoziel52
Nowy użytkownik


Dołączył: 29 Maj 2018
Posty: 29
Skąd: Bodzentyn

PostWysłany: Pią Cze 29, 2018 07:17    Temat postu: Co do firmy Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich,

Wraz z kolegą zamierzamy utworzyć naszą spółkę budowlaną, obecnie oprócz poszukiwania pozostałych ludzi potrzebujemy wyszukać niezbędne do pracy narzędzia. Macie może jakiś sprawdzony sklep z urządzeniami typu szlifierka kątowa . Będę zobowiązany za jakiekolweik porady lub pomoc. Może ktokolwiek z was również prowadzi podobny biznes. Wszytkie rady mile widziane!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Cze 29, 2018 07:17    Temat postu:

Powrót do góry
Marynarz
Nowy użytkownik


Dołączył: 18 Cze 2018
Posty: 32

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 05:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcesz otwierać taką firmę to pomyśl nad formą reklamy w internecie jaką jest pozycjonowanie ta agencja http://mateusz-kozlowski.pl może wykonywać dla Ciebie takie pozycjonowanie dzięki czemu Twoi potencjalni klienci bez problemu namierzą twoją firmę. To bardzo dobry sposób na reklamowanie swojego biznesu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Matrioszka
Weteran


Dołączył: 02 Lip 2018
Posty: 236

PostWysłany: Nie Lip 29, 2018 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli szukacie dobrego wyposażenia do sklepu czy biura to zerknijcie w ofertę tej firmy https://femi.com.pl/ Ich realizacje zachwyciły mnie swoja lekkościa i nowoczesnością. Maja w swojej ofercie zarówno meble, jak i akcesoria typu manekiny, kosze sklepowe, wieszaki sklepowe na ubrania itp. Warto zerknąć, chocby z uwagi na wysoką jakość produktów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
halinka56
Bywalec


Dołączył: 04 Sie 2018
Posty: 87

PostWysłany: Pią Sie 10, 2018 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oprócz sprzętu musisz pamietać że firm budowlanych w tym kraju jest na pęczki wiec bez dobrego pozycjonowania stron w katowicach jak tutaj http://pl.seeyouup.com/asp/katowice Nie zajedziecie daleko. Pozycjonowania stron katowice pomoże Ci przebić sie przez konkurencję. W tej branzy bedzie Ci bardzo potrzebne pozycjonowanie jeżeli chcesz osiagnąć sukces.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ragnar4
Stały bywalec


Dołączył: 21 Cze 2018
Posty: 147

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętaj o reklamie, bo to bardzo ważna kwestia w każdej firmie. U nas widać poprawę sytuacji od kiedy wprowadziliśmy gadżety reklamowe - http://www.izisport.pl/produkty/ Klienci są zachwyceni a na targach branżowych rozchodzą się jak ciepłe bułeczki Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marek211
Stały bywalec


Dołączył: 15 Cze 2018
Posty: 156

PostWysłany: Czw Gru 20, 2018 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W firmie na pewno przydarzą się odpowiednie biura, krzesła itd. aby pracownicy spokojnie mogli sobie pracować. Takie przedmioty mogą troszkę kosztować, ale nie wtedy, kiedy zdecydujemy się na skorzystanie z oferty komisu. Na stronie http://www.mebelbox.pl/ możecie znaleźć fajne propozycje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Matrioszka
Weteran


Dołączył: 02 Lip 2018
Posty: 236

PostWysłany: Nie Gru 30, 2018 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obserwuję pracę kilku firm i gdyby nie pozycjonowanie to już dawno by ich nie było. Po prostu "zbańczyłyby" na całego. A tak są w dobrych rękach agencji, na przykład takiej jak Efectownia z Torunia i ich los jest bezpieczny. Nie przypadkiem podaję jako przykład tę firmę. Wiem, że są bardzo ogarnięci w temacie marketingu internetowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
byczek
Gość


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pon Sty 14, 2019 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się niestety raczej słabo na tym znam. Nie będę w stanie pomóc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayczak
Weteran


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 352

PostWysłany: Sro Lut 20, 2019 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam powinieneś wiedzieć, czego potrzebujesz...
___
angielski suchy las
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kwiatekmak
Bywalec


Dołączył: 19 Cze 2018
Posty: 53

PostWysłany: Sro Lut 27, 2019 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak byście organizowali jakieś spotkania biznesowe czy imprezy firmowe to może wam sie przydać sprawdzony catering https://cateringowy.com/ Ten zda egzamin na sześć. Bardzo dobre jedzenie serwują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
tetun
Gość


Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 4

PostWysłany: Wto Mar 12, 2019 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no taka szlifierka to bardzo dobre rozwiązanie według mnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayczak
Weteran


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 352

PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do mebli do biura to najlepiej takie rzeczy zamawiać w internecie, polecam ci sklep internetowy z meblami gama. Sam zamawiałem tam meble do mojego biura i jestem zadowolony z wykonania i jakości. Służą mi dobrze, nie było żadnych problemów. Więc polecam, sami sprawdźcie ich ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vangara
Gość


Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 4

PostWysłany: Czw Mar 21, 2019 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda firma potrzebuję wielu rzeczy, o których przed jej założeniem nawet nie pomyślimy Very Happy Ja całkiem niedawno poszukiwałam dla swojej działalności pieczątek i datowników. Natknęłam się na stronę: https://stempleks.pl/produkty/pieczatki/datowniki/ Zamawialiście coś od nich?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klaudiusz521
Gość


Dołączył: 19 Sty 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pon Sty 20, 2020 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No prawdą jest to, że wszystko zależy od tego jaki konkretnie biznes prowadzimy. Mnie na przykład od jakiegoś czasu po głowie chodzi własna apteka (mam wykształcenie w tym kierunku), więc na pewno skorzystałbym z oferty https://www.lodo.pl/ na szafy chłodnicze medyczne. No, ale tak jak mówiłem - wszystko zależy od rodzaju biznesu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiierhs21
Gość


Dołączył: 04 Lut 2020
Posty: 1

PostWysłany: Wto Lut 04, 2020 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warto zadbac o sprzęt.
-
opał
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Lut 04, 2020 23:55    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna -> HYDE PARK 2015/2016 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group