Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mieszkanie na białołęce z rynku pierwotnego

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna -> WASZE ZŁOTE MYŚLI
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mayczak
Bywalec

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 20:17    Temat postu: Mieszkanie na białołęce z rynku pierwotnego Odpowiedz z cytatem

Kupię fajne mieszkanie, tylko gdzie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Cze 28, 2018 20:17    Temat postu:

Powrót do góry
marek211
Bywalec

PostWysłany: Pią Cze 29, 2018 09:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupisz, pewnie, że kupisz. Jeśli chodzi Ci o mieszkania na białołęce z rynku pierwotnego to szukasz konkretnej firmy, dewelopera, który jest sprzedaje. Widziałem, że kilka nowych mieszkań powstało i są gotowe do kupienia.
Powrót do góry
wera
Gość

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wolę Mokotów. Mieszkania na sprzedaż Warszawa Mokotów też bez problemu znajdziesz. Tylko musisz poszukać - agencjach nieruchomości i na portalach ogłoszeniowych. I moim zdaniem - mieszkania na sprzedaż w Warszawie na Mokotowie - są atrakcyjniejsze niż te w innych dzielnicach. No tyle tylko, że większość to jednak rynek wtórny. Ale uwierz mi - można znaleźć prawdziwe perełki.
Powrót do góry
raptor
Gość

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli już zdecydujesz gdzie kupisz mieszkanie to daj do przeczytania umowę z kimś kto się na tym zna. Te gwiazdki i drobny druczek często są zabójcze. Ja zleciłem to zadanie firmie http://www.per-modum.pl/ która zarządza osiedlem i jestem mega zadowolony. Przy odbiorze okazało się że umowa swoje a budowlańcy swoje. [/url]
Powrót do góry
antorka
Gość

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radziłabym Ci pogadać z dobrym pośrednikiem nieruchomości i tutaj wskażę Eugeniusza Jaworskiego (tel. 603 195 624) . Lepiej w tych kwestiach opierać się na profesjonalistach, którzy dobrze znają rynek, okolice itd i mogą doradzić w różnych kwestiach oraz pomóc coś znaleźć
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Lip 19, 2018 20:48    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna -> WASZE ZŁOTE MYŚLI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: