Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Meble do pokoju dziennego
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna -> HYDE PARK 2015/2016
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dariafo21
Gość

PostWysłany: Wto Lut 28, 2017 11:22    Temat postu: Meble do pokoju dziennego Odpowiedz z cytatem

Ważnym elementem w takim pokoju dziennym są fotele. Wiadomo, że trzeba w takim pomieszczeniu wygodnie się usiąść. Dlatego chyba warto zakupić fotele kolonialne . Wygląd jest naprawde elegancki, nowoczesny, a zarazem stylowy. Myślę, że pasowałyby idealnie do takiego pomieszczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Lut 28, 2017 11:22    Temat postu:

Powrót do góry
tadek554
Gość

PostWysłany: Czw Mar 02, 2017 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to zależy do jakiego pokoju

liza
Nowy użytkownik

PostWysłany: Sro Maj 10, 2017 09:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy jaki masz styl nie tylko w tym pokoju, ale i w całym domu czy mieszkaniu. Jakie masz meble i jakie dodatki. Owszem, fotele kolonialne są ładne i mi też się bardzo podobają ale w mojej ocenie nie pasują do każdego wnętrza. Ja bardzo zwracam uwagę na takie rzeczy i bardzo ważne dla mnie jest to, żeby cały dom miał spójny wystrój.
Powrót do góry
gawek
Gość

PostWysłany: Pon Cze 19, 2017 09:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest tyle inspiracji w internecie, nawet nie trzeba jeździć po sklepach, wystraczy pooglądać aranżacje wnętrz na blogach i można samemu stylowo i ładnie się urządzić Smile
Powrót do góry
RadosnyMen
Gość

PostWysłany: Wto Cze 27, 2017 09:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, wystarczy przejrzeć Internet, a potem po znalezieniu odpowiedniego wystroju można śmiało szukać odpowiednich mebli w jak najlepszej cenie.

cnidiac
Gość

PostWysłany: Czw Sie 24, 2017 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy w jakim stylu chcesz urządzić ten salon. Jeżeli lubisz meble drewniane, to na pewno powinnaś wejść na esmebel.com Jest spory wybór tego typu mebli, z których można stworzyć ciekawe, nowoczesne aranżację. Do tego są bardzo dobrej jakości, także posłużą Ci przez wiele lat.
sprzęt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mebb
Gość

PostWysłany: Sob Sie 26, 2017 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pokoju dziennym świetnie sprawdzą się takie meble https://allemeble.com/meble-do-salonu . Szeroki wybór i co najważniejsze wysoka jakość.
Powrót do góry
Matylda
Nowy użytkownik

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam szczerze, że osobiście jestem wielką miłośniczką stylu kolonialnego. Przy czym bardzo chętnie sięgam po typowe meble drewniane takie jak chociażby łóżko z materacem . Przede wszystkim bowiem produkty takie cechuje najwyższa jakości, a co więcej pięknie się prezentują przez naprawdę długie lata:). Jednocześnie wszędzie tam, gdzie się pojawią, nie musimy się obawiać o gustowny wystrój.
Powrót do góry
wonderwoman
Gość

PostWysłany: Sro Sty 10, 2018 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto postawić na nowoczesne lampy pokojowe od dobrego producenta? Wiele osób nie docenia wagi aspektu oświetlenia w całej aranżacji, a przecież jest on jedną z podstawowych rzeczy. Moja dekoratorka wnętrz zawsze zwraca na, to dużą uwagę.
Powrót do góry
flara
Nowy użytkownik

PostWysłany: Czw Lut 22, 2018 06:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się. Fotele w pokoju dziennym potrafią nadać mu zupełnie wyjątkowego charakteru. Można je dopasować do całości lub dać jako kontrast do wystroju. Ja właśnie tak zrobiłam. Do klasycznego stosunkowo pokoju dałam nowoczesne fotele (kupiłam je przez internet na stronie https://www.wikimeble.pl/MEBLE_TAPICEROWANE/FOTELE) i trzeba przyznać, że świetnie to wygląda. Nie tylko mnie się takie rozwiązanie podoba, ale wszystkim, którzy mnie odwiedzają także.
Powrót do góry
Blamih
Gość

PostWysłany: Wto Mar 20, 2018 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat niby o meblach, ale i ja się podepnę z czymś innym. Macie u siebie w domu oświetlenie ledowe? Ja do tej pory miałem klasyczne żarówki i trochę boję się czy po remoncie (chcę podwieszane sufity z takimi lampkami w środku) zmiana światła na ledowe nie bedzie mi przeszkadzała. Barwa jest trochę inna. Ciężko jest się przestawić? Czy takie światło nie jest uciążliwe dla oczu?
Powrót do góry
ella0
Gość

PostWysłany: Wto Maj 08, 2018 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oswietlenie ledowe mam wlasciwie tylko w komodzie z salonu agata ale fajnie sie sprawdza Smile Oprocz tego mam te zarowki wiszace na kablach, ktore kupilam przy okazji zakupow meblowych
Powrót do góry
wera
Gość

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiesz na takie zestawy wypoczynkowe https://www.promyk-meble.pl/?pl_komplety-wypoczynkowe,37 ? U mnie to zawsze podstawa w salonie. Wygodny narożnik albo cały komplet wypoczynkowy. Zależy ile masz miejsca. Wygodnie usiąść to podstawa w salonie.
Powrót do góry
wera
Gość

PostWysłany: Wto Lip 31, 2018 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dużym pokoju warto by było pomyśleć o dużej szafie, tak myślę. Może coś w tym stylu: https://www.kupujemymeble.pl/szafy-przesuwne.html? Zawsze jest problem z nadmiarem rzeczy. których nie ma gdzie pochować, nie mam racji? Przy następnym remoncie na pewno rozważę instalacje takiej szafy...
Powrót do góry
marek211
Bywalec

PostWysłany: Sob Sie 04, 2018 08:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o meble do pokoju, to powiedzcie mi, jaki będę się najlepiej komponowały z czymś takim, jak wkłady kominkowe narożne ? Nie ukrywam, że jest mi to bardzo potrzebne i chciałbym w jakiś fajny sposób zaaranżować swój salon, ale na dobrą sprawę nawet nie wiem, jaki materiał mebli będzie najlepszy.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Sie 04, 2018 08:37    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna -> HYDE PARK 2015/2016 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: