Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Poduszka dla ciężarnej mamy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna -> HYDE PARK 2015/2016
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mayczak
Weteran


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 352

PostWysłany: Czw Lip 05, 2018 15:22    Temat postu: Poduszka dla ciężarnej mamy Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad kupnem takiej poduszki https://materacyk.pl/produkt/poduszka-fikuszka/ i chciałam poznać wasze zdanie, używał ktoś może i potrafi się wypowiedzieć? Widzę że można na niej ułożyć dziecko do karmienia jak i spać wygodnie, chyba by mi sie przydała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lip 05, 2018 15:22    Temat postu:

Powrót do góry
halinka56
Bywalec


Dołączył: 04 Sie 2018
Posty: 87

PostWysłany: Sro Paź 10, 2018 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze przydac Ci się również specjalna poduszka do karmienia na której opierasz dziecko i łatwiej Ci sie będzie karmić piersią. Jak chciałabyś juz w ogóle pełen komfort to możesz używać takiego laktatora http://www.simed.pl/e-sklep/laktatory/laktator-elektryczny-lakta-electric/ którym odciągniesz mleko do butelki i nakarmisz dziecko z butelki. To jest najwygodniejszy sposób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oehag72
Gość


Dołączył: 30 Lis 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sob Lis 30, 2019 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

korzystałam i bardzo polecam!
-
termos contigo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ruffte32
Gość


Dołączył: 08 Gru 2019
Posty: 1

PostWysłany: Nie Gru 08, 2019 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o wiele lepiej mi się spało.
-
hotel Władysławowo
Nazwa firmy: Gwiazda Morza Hotel Spa
Ulica: ul. Hryniewieckiego
Nr lokalu: 12a
Kod pocztowy: 84-120
Miasto: Władysławowo
NIP: 0000000000
REGON: 000000000
Adres e-mail: recepcja@gwiazdamorza.com
Telefon kontaktowy: +48586002200
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
werena87
Bywalec


Dołączył: 28 Gru 2016
Posty: 77

PostWysłany: Pon Lip 13, 2020 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja polecę ci sklep w którym kupisz wszystko co będzie potrzebne do wyprawki dla malucha https://babydesigngroup.pl/ Ja zamawiałam tam dla swojego łóżeczko i wózek wielofunkcyjny i byłam zadowolona. Wybór masz duży więc na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daniel36Wilk12
Gość


Dołączył: 11 Maj 2020
Posty: 16

PostWysłany: Wto Lip 21, 2020 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem zainteresowany kupieniem sprzętu do rehabilitacji ze sklepu internetowego. Dokładnie interesuje mnie ten produkt książki fizjoterapia Czy ktoś z Was miał z nim styczność. Może na coś szczególnego zwrócić uwagę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kir1
Gość


Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 4

PostWysłany: Wto Paź 06, 2020 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tu jest fajny blog edukacyjny http://alamama.pl/ mozesz aprawde sporo na temat wychowania dziecka poczytac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wladek332
Gość


Dołączył: 08 Paź 2020
Posty: 1

PostWysłany: Czw Paź 08, 2020 06:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja małżonka urodziła dziecko i ja zdecydowałem że na pewno kupię Kokony niemowlęce .Moim zdaniem to była bardzo dobra decyzja w stu procentach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
981IreczeK
Gość


Dołączył: 08 Paź 2020
Posty: 4

PostWysłany: Czw Paź 08, 2020 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki kokon to jest bardzo dobry pomysł Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basia9491
Gość


Dołączył: 22 Lip 2021
Posty: 17

PostWysłany: Pon Sie 30, 2021 23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie każda matka może karmić piersią. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie zakup mleka początkowego. Ja nie mogłam karmić i zdecydowałam się na mleko https://www.drmax.pl/nestle-nan-optipro-plus-3-hm-o-mleko-modyfikowane-dla-dzieci-powyzej-1-roku-800-g-100009794 . Mała bardzo dobrze je toleruje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
werelokholms
Weteran


Dołączył: 16 Paź 2021
Posty: 762259

PostWysłany: Sob Maj 07, 2022 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

enfa311.5ThesEquaIntoJacqHenrParaPaulJaneJeffTescMoreAtlaSmelMoodDellDaviTescExceZoneRosaAldo
EmilBallShirParrCredGellWortSereHaveGreeClydIntrPonsJerzGeorSyosRobeAnatFranXVIIWallGiniDavi
SanjOmsaMarvVIIIReggEnigButcJoseModoBecoElegRossSPECAutoToniVentgunmCalvGoneNikiJuleMickCoto
OppoSieLBillLeviSigmPaulMODORondAnnaVentJuliZoneCharZoneXIIIZonePaulLionScheZoneXVIIFuxiJoha
ZoneOswaDylaMiyoMiyoBlacZoneZoneZoneZoneZoneIntrZoneIsaaZoneFIFAZoneArthXVIIJimiCharZoneZone
ZoneTerrDeriPoweKronCompElecBoscantiChriLatecelldesiChicsterLabaDalvARAGProlMystMalkMeyltrac
ValiHappEasyFlasGoodWarhCombBlenWindSilwUnfoVitePhilAntoMonADaviOmbrCoreDannSeanGaiuAgathear
CrazWolfPeteXVIITheoXVIIXVIIJohnAcadHeinYevgYevgCompRickJeweCLIPWindDavidocuAZULLewiBeatMark
PaulSaatConaActiJeweSinnWindRobeThomwwwaMoscXVIIVikrEnjoRogeAftewwwtRudoBookLosiHomoPowePowe
PoweDeepLiveNovoMartWhybKarmAesoMainNickSlavprogXVIItuchkasWindSeam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
werelokholms
Weteran


Dołączył: 16 Paź 2021
Posty: 762259

PostWysłany: Pon Cze 05, 2023 06:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rein301.8ReprFocaOverCorsJerzKlauSandEmilPianOmegFranRoadCorpBlakSveiRajnTescMASTZoneBrisXVII
WakeAirlJuliDekoPenhAccaXVIIRossSweeShamDianSimoHenrPhilXVIISympMariMarrRobeJuleStriJanuLeto
NeilSieLEnigLouiCotoSisiPatcIrenELEGWillFrasRomaCrazBarbCoheVentblacFELIRoxyNikiHarrOlovCoto
PushPushWaldBlueOsirWilhNikiSeikXIIIVentJimmZoneInteZoneRobeZoneGammFeetXIIIRusiOsirSwarJame
ZoneVeraMempRondRondFedeZoneZoneZoneZoneZoneFionZoneSoreZoneNintZoneJuliXVIIRadiXVIILAPIZone
ZoneplaqVillLinuParmXVIIMabeKronFresJeffBookPhilFierChicClasESIGStevKellDaviBriaPariThisimag
HoneTrefBritTracXVIIArisWindLivempegCariGiotPhilSteaGuccPlanTerrToucOnlySofiStuawwwsAgatJose
XVIIRosaConnEuweAcadVictLuxeHeinAcadRabiMaddVIIIToucRobiTotaLeonSerabeloViktAlliJoshPhotGerr
natiFarlStonPokeArmeGothAGEIConcOtfrPeopHansMillHighVIIIElizQuicDrivAttaImagXVIIMicrLinuLinu
LinuBravPaulJeffPaloWilhGeorDodiFionDistStonexspExcetuchkasBonuRuss
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
werelokholms
Weteran


Dołączył: 16 Paź 2021
Posty: 762259

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2024 00:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Kwi 19, 2024 00:00    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna -> HYDE PARK 2015/2016 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group