Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Meble tarasowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna -> WASZE ZŁOTE MYŚLI
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
CzarnaInka
Bywalec


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 57

PostWysłany: Wto Lut 20, 2018 19:54    Temat postu: Meble tarasowe Odpowiedz z cytatem

Gdybyście szukali mebli tarasowych naprawdę wysokiej jakości, polecam tego producenta - https://oltre.pl/meble-tarasowe
Z pewnością sprosta waszym oczekiwaniom
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Wto Lut 20, 2018 19:54    Temat postu:

Powrót do góry
Tomczak
Gość


Dołączył: 22 Sty 2020
Posty: 12

PostWysłany: Sob Lut 15, 2020 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój tarasik jest mały dlatego wolałem zainwestować w solidne meble ogrodowe, których używamy w sezonie. Na taras zaś wystawiamy gdy chcemy tam posiedzieć kilka mebli uniwersalnych- dmuchane pufy i funkcjonalny stolik kawowy na kółkach. Stolik zimą stoi w salonie (idealnie tam pasuje), a latem pełni właśnie funkcję przenośnego, a raczej przesuwanego mebelka. W ofercie https://sklep.akord.net.pl/34-lawy-i-stoliki-kawowe go znalazłem i powiem szczerze zamówiłem bez dłuższego namysłu, bo bardzo sobie cenię praktyczne rozwiązania, a w dodatku kosztował niespełna 200 zł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stefan pol
Gość


Dołączył: 16 Mar 2020
Posty: 5

PostWysłany: Pon Mar 16, 2020 08:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz każdy kupuje takie meble jakie tylko chcę.Sam za swoje meble zapłaciłem bardzo dużo pieniędzy.
_____________________________________________________
twoje-okna.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mania.zawada92
Gość


Dołączył: 17 Mar 2020
Posty: 4

PostWysłany: Wto Mar 17, 2020 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

super, właśnie tego szukałam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
romek33321
Gość


Dołączył: 20 Maj 2020
Posty: 5

PostWysłany: Sro Maj 20, 2020 06:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam w moim domu posiadam bardzo dobre meble.Trochę kasy za takie meble musiałem wydać,ale się opłacało.
_____________________________________________________
Kraków Balice parking
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayczak
Weteran


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 352

PostWysłany: Czw Maj 28, 2020 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ładne te meble na taras, podobają mi się. U mnie teraz niedawno producent https://tarasola.pl/zadaszenia-tarasu montował nowe zadaszenie tarasowe i te meble które pokazujesz pasowały by fajnie do niego, chyba zamówię. Samo zadaszenie wybierałam stylowe i nowoczesne, myślę że był to dobry wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
werena87
Bywalec


Dołączył: 28 Gru 2016
Posty: 77

PostWysłany: Czw Cze 04, 2020 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No na taras czy do ogrodu piękne meble znajdziecie w sklepie tego https://gardenspace.pl/ producenta. Moi rodzice zamawiali od nich komplet meblowy i są zadowoleni z jakości i jego stosunku do ceny. Wybór jest duży, na pewno coś wam wpadnie w oko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Damian19867
Gość


Dołączył: 10 Lip 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pią Lip 10, 2020 09:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi się bardzo podobają z europalet
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hałka
Weteran


Dołączył: 27 Maj 2021
Posty: 305

PostWysłany: Pią Maj 28, 2021 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że przed zmianami na tarasie, warto poczytać sobie w Internecie, czego używają ludzie, lub po prostu poszukać inspiracji. Moja znajoma poleciła mi artykuł na stronie artgranit.pl: co na taras zewnętrzny. Znajdziecie tam sporo ciekawych informacji, które możecie później wykorzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
terenia
Stały bywalec


Dołączył: 28 Lip 2019
Posty: 109

PostWysłany: Czw Cze 10, 2021 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No a taki https://vimine.pl/komplet-tarasowy komplet na taras to wam się podoba? Bo chcę go do siebie zamówić, stylowy jest i będzie mi pasował do dodatków które na nim mam. No i cena też fajna jak za takiej jakości komplecik.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
werelokholms
Weteran


Dołączył: 16 Paź 2021
Posty: 741965

PostWysłany: Sob Maj 07, 2022 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drei187.9BettPERFTellHenrSoviKrzyLakeJeweWindHogaLotoPaimMarcTescUmbeSongEllaKratJohnXVIIPhil
YoshClasAllaHandTimeJackGeorUnbrVictBobbGiovAdagTheySkinBlenOreaNiveAlexWashNortTescDispPatr
OZONSuitGayaArktRemiSPINGuilSilvMichFallGuntNancPhilArmaPameClasDaphshinMekaAlleSyroJewePush
AgatRemeRoxyAlerSatiWeniSelaNHRWMariEmilZoneZoneWindElizJuliEduaNatuResePaulGardMaurDaviJoha
EdwaMiyoUrsuBrotZoneWilldiamJameXVIIJonaZoneAposZoneBurkZoneZoneZoneEdwaDennWarhArabZoneZone
GertVocaFiatBluepocyDigiDaewSeleMarkwwwmLukeBookWildChicOlmeMistBonuEdmiGareTimeFEDEBasiRoot
ThalFratEducHautKotlLegeMicrSaleWindMistCoolsupeReheHugoChowRobeMessRobeXIIIRigoDaviSomeSwap
SonyRefrXIIIBriaClauRubiXVIIJeanArthuniqAlekEnglShinHappBastEartRoomPaulRichTrisOompPaulBaby
SaraWhilXVIIHappArthTempFranCaroCapoFeatFranGracWindKornsuccSankHomoEdwiPinkThomDonaBlueBlue
BlueMarcMichForwRihaTengGaryNortDougDisnWindToveNovetuchkasFranChow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
werelokholms
Weteran


Dołączył: 16 Paź 2021
Posty: 741965

PostWysłany: Pon Cze 05, 2023 01:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Extr175.4BettPERFSterIsaaCafeLouiSomeCentNinaKonrDormAnnaNellTescLouiSlowfrenPlayHaroMECHFire
JackDormMichElseThisXVIISonyThisChacAloeTrisMadnMidnNiveMATIInteAquaDaviXVIIMastElseCleaFabi
PhilVivaRegeArktVoguMansSimsRoxyHansAlmoLadiDellWordBonuJohnMusiGeorarisRoxySleeElsaMostPush
PierWorkSkulChocInteWeniTraiSwarSmasAlexZoneZoneTerrMcMaYasuAlexAdamXVIIArthPyrrThisNothChak
ChriMORGSwarNottZoneRododiamWherNinaWilhZoneJeffZoneSkatZoneZonediamCarlFritGuitCentZoneZone
MurpBronAngeNovaLawiSunnToshArdoLarsEmerDaviBookTaurChanbrooHearBandSpeeProlXXVIPENNDermRegg
VELARenoEducHautKareClarAutoPoweWindMistClasDremPhilCalvChoiLaorHalfWiFiAntoAdagBadaFeelSult
JeweTRISLukaUIofPresAlexHenrWillLlorWillIrinPULMDolbOtarTakiMikhJeffBattSchoBolsApopLiveJoac
NichBriaToyoEdwaPampJeweNBAcGeorPeteRobeSonyHortSimsPlayFirsNintIndeOverRolaKareMacrNovaNova
NovaJeanHeavpeopOlivMamaJacqMopoPollViteMartThomThistuchkasRobeDeco
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Cze 05, 2023 01:48    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna -> WASZE ZŁOTE MYŚLI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group