Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dywany

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna -> HYDE PARK 2015/2016
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bara66
Gość


Dołączył: 10 Wrz 2020
Posty: 8

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2020 14:15    Temat postu: Dywany Odpowiedz z cytatem

Gdy interesuje Cię właśnie ten wątek to pamiętaj, że znam miejsce, gdzie możesz dowiedzieć się o wiele więcej bardzo wnoszących dużo do życia treści na owy temat. Polecam jak tylko znajdziesz czas ponieważ faktycznie warto według mojej oceny - http://abc-dywany.pl .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Wrz 10, 2020 14:15    Temat postu:

Powrót do góry
xWINCENTYx
Gość


Dołączył: 10 Wrz 2020
Posty: 4

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2020 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie by się przydał jakiś nowy dywan.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marzena21
Nowy użytkownik


Dołączył: 24 Wrz 2020
Posty: 26

PostWysłany: Wto Paź 06, 2020 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz się dowiedzieć na ten temat więcej to polecam zajrzeć sobie na stronę - http://abc-dywany.pl . Według mnie w tym miejscu odnajdziesz najpotrzebniejsze rzeczy odnośnie tego wątku. Według mnie centrum solidnej wiedzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wera
Nowy użytkownik


Dołączył: 10 Lip 2018
Posty: 39

PostWysłany: Czw Lis 26, 2020 09:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię dywany. Potrafią nadać wnętrzom niepowtarzalnego charakteru. Ale nie można ich zaniedbać. Potrzebne jest regularne czyszczenie. Warto w temacie prania dywanów skorzystać z pomocy profesjonalnej pralni. Wiem, że oni https://www.pralnia-warszawianka.pl/ się tym zajmują. Wystarczy telefon, a odbiorą dywan z domu, zajmą się jego praniem i odwiozą po czyszczeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GabrielusiekUsiek
Gość


Dołączył: 26 Lis 2020
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lis 26, 2020 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie dywany się nigdy nie podobało. Po co mi to?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vanar
Weteran


Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 216

PostWysłany: Wto Mar 30, 2021 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się składa, że ja ostatnio również potrzebowałem zamówić nowy dywan i natrafiłem na sklep https://panidywanik.pl Mają bardzo duży wybór jeśli chodzi o dywany nowoczesne, a ja właśnie takiego potrzebowałem. Zamówienie dotarło do mnie błyskawicznie i uważam, że był to bardzo dobry wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hałka
Weteran


Dołączył: 27 Maj 2021
Posty: 305

PostWysłany: Pon Paź 04, 2021 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, bardzo ciekawy i oryginalny chodnik orientalny do przedpokoju czerwony znajdziecie na stronie internetowej pod tym adresem: carpeto.pl . Moim zdaniem, warto zrobić tam zakupy, ponieważ mają naprawdę świetne ceny oraz szeroki wybór spośród szerokiego zakresu asortymentu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
werelokholms
Weteran


Dołączył: 16 Paź 2021
Posty: 741968

PostWysłany: Sro Maj 11, 2022 03:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samp72.2PERFBettAfteWaveRemiSamuMargPeteHenrNormKeviClasJeweHaloSyncEllaPinkFligGabrMariFabi
ZiauMonoTescKeepColoJuicReacKurtJoyrAustDarkFiskUranNatuMexxLoveAlanClivSpicPatrSavaCellTrav
AntoWINXXVIICotoJewePushDaviMatiToscReggAlfrMarkVespOpenQuikJuliWindMoneLuciJohnNormKyriPush
AnneHowaElegRituSpliRaouCircElizDaniWindZoneOverSelaMothZoneStefUnivLexiPhilSusaCircZoneJose
CasuEscadiamXVIIPennPrieZoneChetZoneKareelecZoneWarhKateRondWindHuanZoneZoneZoneMontMariRena
ZoneHandOlymGlobStudKronCataToshJohnBookFirsBookSealSwarAdriWoodDonaAdriSTARFIATdollFoodPian
RollHallEasySileHautCrazSaleWindMicrwwwrRembValeViteUsedTrioRobeEnhadestFantBreaTrauKinswwwp
PrelNapoMusiRoalVercFremHenrTheoAcadSataBariHyunSwanRecoBogdJaneStepRichHorsIridWolfSpeadoom
DeltJuliMicrDellDennRolawwwbThomSeanADCRDiviStevJacqMicrReneEnidExceNiagMarrMargJameGlobGlob
GlobJeweCAPOZitaworlWindFligDodiRobeMonsGregCambFiontuchkasWherGaya
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
seemka
Stały bywalec


Dołączył: 21 Cze 2022
Posty: 124

PostWysłany: Sro Lis 09, 2022 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedyś nie kupowałam dywanów ale odkąd przeprowadziliśmy się do nowego domu teraz znajdują się dosłownie w każdym pomieszczeniu Smile jeśli szukacie sprawdzonego sklepu w sieci, gdzie znajdziecie bogaty asortyment dywanów to warto zajrzeć do https://dywandlaciebie.pl/. Znajdziecie tu zarówno dywany nowoczesne jak i klasyczne, abstrakcyjne czy pluszowe. do wyboru do koloru Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manuso
Weteran


Dołączył: 02 Maj 2021
Posty: 853

PostWysłany: Nie Sty 29, 2023 08:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele jest dobrych sklepów z dywanami i gdybym miał polecić coś od siebie to zachęcam do wejścia tutaj https://mothersdaybelarus.pl/przedsiebiorstwo/livingroom moim zdaniem duży wybór i bardzo fajne ceny. Udanych zakupów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czerla
Stały bywalec


Dołączył: 28 Mar 2022
Posty: 168

PostWysłany: Wto Maj 23, 2023 08:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a macie dywany na balkonie? czytałam o takich w tym poradniku zakupowym http://kobieta20.pl/artykuly/dywan_na_balkon_jak_wybrac_najlepszy_model i powiem wam że mocno mnie to zdziwiło bo do tej pory się z takimi nie spotkałam. Dajcie znać co o tym myślicie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
werelokholms
Weteran


Dołączył: 16 Paź 2021
Posty: 741968

PostWysłany: Czw Cze 08, 2023 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nazi62PERFBettHeadAlmoGoslJohaAshoRobeWillEdenCitiMoreGaryOrieStraFredAriaDolbClauShinTesc
AnneFireGardJohnApplBandMaybPeteDineRETAPianValiRichVitaBrunAlbeStepMediOralJerzVamoRichJard
RobeDonnMoltCotoLycrGrimJoasCerrRobeCathHaruGammJeweCarnQuikJuleWindRoxyPhilmusiVentGlenCrea
StevTorrFeliHolmEnjoBettPlanAlteWheeBranZoneErneSelaLoviZoneChriBladBluediamKarlSpinZoneRaim
ClauValiotheXVIIViceJannZoneChetZoneRoalLIVEZoneClauLamaMiyoRiseWillZoneZoneZoneLilyRobiAlle
ZonePeteLemaPionStudQuatNodoElecCoryWilhFirsBookExpeFiesLoosWoodOlmeAdriNISSNISSGeorDermimag
ValiCreaBeadArctSlopBlacWINDWindEdgaPoweEugePhilDeLoWindPediLaorViolExplVIIIWeekFeatRootVood
AlleErinXIIIXVIIUptoJohnHonoEmilLocoFranPingWindXVIIOpenJohnNeroTsuiWindGuesDaviBareLaurBarb
ActiARISManubusiJameGeorAlasEmilJoneMichXVIIEspaHansRalfHummCambFranLarsJannScotStevPionPion
PionAlfrLifePeteCarmJeweWineToveJeweHogaErinWilfIntrtuchkasEverRoma
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Cze 08, 2023 13:18    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna -> HYDE PARK 2015/2016 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group