Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Meble z górnej półki?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna -> HYDE PARK 2015/2016
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wipola
Stały bywalec


Dołączył: 02 Kwi 2020
Posty: 117

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2020 07:49    Temat postu: Meble z górnej półki? Odpowiedz z cytatem

Cześć, wiecie może gdzie mogę zamówić porządne meble do sypialni na wymiar? Nie chodzi mi o takie do skręcania tylko jednolite, z drewna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Wrz 14, 2020 07:49    Temat postu:

Powrót do góry
Lawenda59
Stały bywalec


Dołączył: 26 Mar 2020
Posty: 133

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2020 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź sobie ofertę tych kalwaryjskich mebli do sypialni. Przypuszczam, że znajdziesz tam coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fuurt
Gość


Dołączył: 16 Wrz 2020
Posty: 5

PostWysłany: Sro Wrz 16, 2020 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam firmę https://repotrans.pl/przeprowadzki-katowice/ od przeprowadzek ja z meblami sama bym nie dała rady całe szczęście, że swiadcza dobre uslugi i za dobra cene.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
poeta
Nowy użytkownik


Dołączył: 06 Gru 2018
Posty: 46

PostWysłany: Sro Paź 21, 2020 04:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że wiele osób zastanawia się czy warto inwestować dużo pieniędzy w meble. Otóż warto. Wybudowałem dom. Żona zajęła się prawie całą aranżacją. Mi zostawiła nasz wspólny gabinet. Będę spędzał w nim 8 godzin, więc chciałem się czuć w tym miejscu komfortowo. Postawiłem na wygodne i luksusowe krzesło obrotowe z weluru https://sklep.akord.net.pl/10-fotele-obrotowe. Do tego meble i dodatki. Całość wyszła mi naprawdę imponująco.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
werena87
Bywalec


Dołączył: 28 Gru 2016
Posty: 77

PostWysłany: Pią Lis 13, 2020 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukacie mebli z górnej półki do swojego ogrodu top tutaj https://gardenspace.pl/meble-do-altany macie stylowe i nowoczesne meble do altany które ja u siebie mam i jestem z nich zadowolona. Są wygodne, ładnie się prezentują w mojej nowoczesnej aranżacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Menuda
Gość


Dołączył: 16 Lis 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lis 16, 2020 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że na pewno uda Ci się znaleźć w internecie coś dobranego pod Twoje wymagania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marzena21
Nowy użytkownik


Dołączył: 24 Wrz 2020
Posty: 26

PostWysłany: Pią Lis 20, 2020 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chciałbyś się dowiedzieć na niniejszy temat więcej to rekomenduję wejść sobie na blog - sklep z meblami . W mojej ocenie w tym miejscu odnajdziesz najbardziej potrzebne info w nawiązaniu do tego wątku. Według mnie centrum porządnej wiedzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
terenia
Stały bywalec


Dołączył: 28 Lip 2019
Posty: 109

PostWysłany: Pią Gru 11, 2020 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja meble z których jestem zadowolona zamówiłam tutaj https://www.gama-sklep.com.pl/category/meble-mebloscianki-119 i była to meblościanka do salonu. Jest solidna, stylowa, fajnie się komponuje w mojej klasycznej aranżacji. Także sklep ten wam polecam, mają dobre ceny też.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wanilia89
Weteran


Dołączył: 04 Paź 2018
Posty: 335

PostWysłany: Pią Gru 18, 2020 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie musimy wcale wydawać majątku na meble. Jest wiele sklepów, które ma przystępne ceny i dobrej jakości produkty. Zobaczcie sobie chociażby na oferty https://www.pinio.com.pl/kolekcja/calmo/ . Bo, tam właśnie możecie kupić naprawdę coś porządnego do pokoju dziecka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daniel36Wilk12
Gość


Dołączył: 11 Maj 2020
Posty: 16

PostWysłany: Czw Sty 28, 2021 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnim czasem rozważam zakup nowych mebli do mieszkania. Mam już wybrany kolor ścian. Teraz niestety najtrudniejsza sprawa jak wybór mebli oraz sofy do mojego salonu. Znalazłem fajny sklep internetowy i bardzo spodobało mi się to: https://indasto.com/pokaz-produkt/podlogi-techniczne/14 co wy sądzicie?. Wiem, że gusta są różne ale może coś jeszcze podobnego w tym sklepie znajdziecie. Wybrałam ten sklep bo mają bardzo ładne meble w fajnych cenach.

Ostatnio zmieniony przez daniel36Wilk12 dnia Wto Paź 04, 2022 15:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
werelokholms
Weteran


Dołączył: 16 Paź 2021
Posty: 741170

PostWysłany: Sro Maj 11, 2022 03:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XVII77.7PERFBettBegiOssiBonuWillJackJohnPeteAtlaBeyoTescTescForeTescXVIIPunkHifiImmaJohnBlue
HenrCorsGemmFiskDomacucuErbaHenrABBADoctAdagCarlXVIIOreaCaudThisPalmTaniShamAtriHaveNOTABene
LinehttpMornLoveJeweCotoRobeRaoucottKontGlobRomaVoceChicEnjoIstvDiscELEGMarcLuchSergAdagSieL
DaviSophPaliMomeFallWillEpsoJonaDennWindZoneIconRoxyDeanZoneGilbPaulgialMargRemyEdwaZoneMill
OrsoRogeFuxiRudyMarvOttoZoneChetZoneVIIIMartZoneRuthFredZoneSTALChetChetZoneZoneSkooonliExpe
ZoneCmieXVIIPUMWStudKroninoxBSKAXVIIThomFirsBookChamLuxeMorgWoodCaitStanVOLKFIATHavePediBaro
LiteVictAvenJohnsculMajoWindLangWindLADACraysupeSiemCaroTwisMichBoonJeanDirtGlorMarrDaniMaga
TeenlychXVIIPrinAdamBeasHenrHonoFounEditSummOlegJuliWorlNanaPattDaviHarrGraeAndrDUKEAlriWilh
wwwbRobeKurtPeteSideFansWindRosiMikeNigeClauMillRussXVIIIntrCrimOffeElizWindGottThomPUMWPUMW
PUMWXVIIWindWordAlbrBittRastTrojDickXVIIIntoMissSusatuchkasOnlyOper
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czerla
Stały bywalec


Dołączył: 28 Mar 2022
Posty: 168

PostWysłany: Wto Maj 17, 2022 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli szukacie mebli w Szczecinie, które są niebanalne i w rozsądnej cenie to polecam Salon Gala Meble na Hangarowej w Szczecinie, tutaj macie namiary na ich salon https://www.galameble.com/dystrybutorzy/gala-collezione-salon-firmowy-szczecin/ według mnie lepiej wydać więcej ale mieć mebel który wytrzyma lata, a nie rozleci się po 4 latach Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
werelokholms
Weteran


Dołączył: 16 Paź 2021
Posty: 741170

PostWysłany: Czw Cze 08, 2023 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ster69.8PERFBettWeitAutrWhetByroDaviStraHomoGranGillClasANTOWindStriEterSkarDolbSeghBertClai
LyonUnitBriaSaltPayoExpeReacMeisIcebCaudIncuFiskGlorAccaAhavKingInviQuixAgenPatrAmigtapaText
WillLiliXVIICotoChanPushXVIIMariSergPianCafeDreaOkteTotoQuikAlfrJeweRoxyLoveGeorclasSympPush
JameJuggPALISantAcroFranSweeGailFallCrasZoneWindSelaNevePureEdogForeSoutGreeJohnFallZoneDavi
BertGardArtsCharMarkPatrZoneChetZoneJaroSympZoneRobiValiRondWindValdMORGZoneZoneSideBarbKaro
ZoneRoseHeinGlobHDMIDenvCataToshSherErnsHainBookLaibRosePostWoodVanbAdriSTARVOLVJunkFeatOper
ValiHappEasyNintsmokTurbWindwwwnMicrWindCrayValeDynaPradWhisRagaJewefutuHenrchicMatcSanjLinu
ModeBodoJeanAcadRogeLundHonoFyodAcadSomeEricLiyaDirtFothNinoVasiErniHumaWoulPetepounEnjoCatz
steaBodyPeteClarAlanWindThunEnidGlobPhilJeweStrarighDaviViveSeniPollMariXVIIFutuEverGlobGlob
GlobTrisBarbLindHousLouiDolbToveRobeReneGottVIIIStudtuchkasCharOnce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Cze 08, 2023 13:29    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna -> HYDE PARK 2015/2016 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group