Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Poszukiwania tekstu.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna -> Stanisław Różewicz - W kalejdoskopie - etap wojewódzki - tekst w Internecie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ewka.
Nowy użytkownik

PostWysłany: Czw Sty 16, 2014 19:11    Temat postu: Poszukiwania tekstu. Odpowiedz z cytatem

Poratuje mnie ktoś i wklei tutaj tekst? Nie mogę nigdzie go znaleźć, proooooszę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Sty 16, 2014 19:11    Temat postu:

Powrót do góry
Tsue
Stały bywalec

PostWysłany: Nie Lut 16, 2014 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest rozdział z książki, ergo całego tekstu przepisywać tu nie będę, ale link do pobrania mogę zamieścić Razz Fragment, który nas interesuje, jest gdzieś tam pod koniec, strona 69/75 bodajże. (Późno jest, nie chce mi się sprawdzać nawet).
[RUMDUMDUM]*
Przepraszam za brak specjalnej estetyki pliku, ale uznałam, że do czytelności wystarczy przekonwertować go na *.pdf i dodać margines, coby się litery do boków dokumentu nie lepiły.
___
* Proszę sobie odznaczyć asystenta pobierania, gdyby się tam w razie taka opcja pojawiła.
+ wskazówka dla tych, co to nie ściągają raczej: żeby pobrać plik, trzeba sobie wejść w "Click here to start download from sendspace" - w żadne wielkie, czerwone, migające buttony podpisane wyraźną grubą czcionką "pobierz teraz" nie klikać, bo to tylko spamy i reklamy i oni hajsy na tym zbijają, że wy klikacie Razz
Powrót do góry
agusia789
Gość

PostWysłany: Nie Kwi 13, 2014 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Kwi 13, 2014 15:12    Temat postu:

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna -> Stanisław Różewicz - W kalejdoskopie - etap wojewódzki - tekst w Internecie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: