Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

odbiegające od tematu ....

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna -> HYDE PARK 2014/2015
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
haardness
Stały bywalec

PostWysłany: Nie Mar 22, 2015 21:25    Temat postu: odbiegające od tematu .... Odpowiedz z cytatem

Tak sobie myślę, że jutro będziemy wszystkie razem w jednej szkole. Fajnie byłoby się spotkać ! Tyle razem tu czasu spędziłyśmy, wymieniłyśmy się spostrzeżeniami, a jutro jest świetna okazja, żeby porozmawiać nie internetowo, ale w realu ( nie w sklepie;p) ! Co wy na to.? Pokombinujemy coś.? Napiszcie tu lub na priva co o tym myślicie ❤

Poza tym...siedzicie jeszcze nad materiałami czy raczej spokojnie odpoczywacie.? ^^
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Mar 22, 2015 21:25    Temat postu:

Powrót do góry
chwila
Gość

PostWysłany: Nie Mar 22, 2015 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tylko weszłam na to forum- zachwyciłam się atmosferą, życzliwością i tym duchem humanizmu, który ciągle się tu objawia.Szkoda tylko, że jednak stosunkowo późno tu dotarłam. Mam jednak nadzieję, że uda mi się zamienić z wami choć słowo. Do zobaczenia! Embarassed Very Happy
Powrót do góry
haardness
Stały bywalec

PostWysłany: Nie Mar 22, 2015 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chwila a jak masz na imię.? :* Wink
Powrót do góry
haardness
Stały bywalec

PostWysłany: Pon Mar 23, 2015 06:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

POWODZENIA !!!
pewnie nie uda mi się tego napisać później, więc piszę już teraz ;*
Powrót do góry
martyna20
Stały bywalec

PostWysłany: Pon Mar 23, 2015 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wow, to Wy dopiero teraz wojewódzki? POWODZENIA w takim razie, drogie humanistki, połamania pióra! Smile
Życzy laureatka z angielskiego Smile
Powrót do góry
martyna20
Stały bywalec

PostWysłany: Pon Mar 23, 2015 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

UPDATE: Ale się zorientowałam... Sorki, mam złą datę i godzinę tutaj... Razz Mam nadzieję że bądą jacyś laureaci Smile
Powrót do góry
haardness
Stały bywalec

PostWysłany: Pon Mar 23, 2015 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Haha Very Happy No faktycznie spóźnione ;p Na laureata nie liczę (dużo szczegółowych pytań i aż strach się bać co tam nawypisywałam), ale zaświadczenie finalistki mam, więc źle nie jest. Mam jeszcze przyszły rok ^^
Gratuluję laureata z angielskiego ! Smile
Powrót do góry
martyna20
Stały bywalec

PostWysłany: Pon Mar 23, 2015 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Olimpiada z polskiego jest naprawdę trudna i podziwiam każdego kto na nią idzie. Sama byłam dwa razy, rok temu zrezygnowałam z rejonu na rzecz angielskiego i jest ciężko. Trzeba być humanistą z krwi i kości Smile
Ja już w trzeciej klasie, więc to była ostatnia szansa na laureata z angielskiego i w końcu musiało się udać, dziękuję Smile
Czyli jesteś w 2 klasie? I już zaszłaś do wojewódzkiego? ŁAŁ! Gratulacje finalisty w takim razie i powodzenia za rok ! WARTO Smile
Powrót do góry
biala10
Gość

PostWysłany: Wto Maj 26, 2015 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie przygotowania do olimpiady bywały męczące i czasochłonne. Ale jedno jest pewne - po latach się to wspomina z uśmiechem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szczypior526
Gość

PostWysłany: Czw Lip 09, 2015 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Olimpiada jest taka jak powinna być. Chcesz się wykazać wiedzą? Nie może być łatwo.
dleszczynski
Gość

PostWysłany: Pią Lip 10, 2015 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężka była Olimpiada w tym roku? Bo próbuje córkę namówić, a ona się obawia, że się zbłaźni..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
haardness
Stały bywalec

PostWysłany: Sro Lip 22, 2015 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dleszczynski Olimpiada oczywiście jest trudna, z każdym etapem coraz bardziej, ale warto brać w niej udział. Jeżeli córka dobrze radzi sobie z językiem polskim i jest pracowita i ambitna to jak najbardziej POWINNA wziąć udział w konkursie. Tylko musi od samego początku się przyłożyć, żeby coś osiągnąć. Przed rozpoczęciem roku szkolnego na stronie kuratorium pojawi się spis lektur, a także temat przewodni. Wtedy trzeba dokładnie przeanalizować te lektury i na konkursie na pewno sobie poradzi Wink A dlaczego warto wziąć udział? Przede wszystkim można sprawdzić swoje umiejętności. Dodatkowo otrzymuje się dobrą ocenę cząstkową lub nawet wyższą ocenę na półrocze czy koniec roku. Jeżeli zostanie córka finalistką to otrzymuje dodatkowe punkty przy rekrutacji do liceum bądź technikum. Jeżeli zostanie laureatką to ma możliwość wybrania jakiejkolwiek szkoły w Polsce - i ją przyjmą, a także jest zwolniona z pisania części humanistycznej na teście gimnazjalnym. Chyba dobrze to wszystko pamiętam, jeżeli nie to proszę o skorygowanie Wink
Pozdrawiam, Sara
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Lip 22, 2015 10:50    Temat postu:

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna -> HYDE PARK 2014/2015 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: