Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Narzędzia warsztatowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna -> WASZE ZŁOTE MYŚLI
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wanilia89
Weteran


Dołączył: 04 Paź 2018
Posty: 335

PostWysłany: Wto Lip 19, 2022 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Lip 19, 2022 14:53    Temat postu:

Powrót do góry
wanilia89
Weteran


Dołączył: 04 Paź 2018
Posty: 335

PostWysłany: Wto Lip 19, 2022 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż właśnie otwarł swój warsztat, także wiem ile to czasu wszystko zajmuje... Ja teraz znalazłam firmę https://ataszek.pl/86-kleje-cyjanoakrylowe , gdzie można kupić kleje specjalistyczne kleje - na pewno się mąż ucieszy, że znalazłam coś takiego... Bo majsterkowiczom kleje zawsze się przydadzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Birmin
Bywalec


Dołączył: 28 Sie 2019
Posty: 77

PostWysłany: Sob Lip 23, 2022 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam! Sama posiadam mały warsztat samochodowy i wiem, jak ważny jest zakup wysokiej jakości narzędzi i sprzęt diagnostyczny samochodowy, aby go wyposażyć. Osobiście zamówiłem wysokiej jakości wyposażenie warsztatu samochodowego od MSG EQUIPMENT i ze wszystkiego byłem zadowolony dlatego też chcę się z Wami podzielić moimi zaleceniami . Ich jakość jest na poziomie, jest fachowe doradztwo, a także wygodna dostawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lemoniada
Stały bywalec


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 160

PostWysłany: Pon Lip 25, 2022 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli majsterkujecie w domu, to z pewnością przydadzą wam się jakieś dobre narzędzia. Jeżeli ktoś z was szukał w sieci takiego sklepu, który jest dobrze wyposażony i mają tam dobre ceny, zachęcam zajrzeć tutaj: https://onninen.pl/produkty/Bezpieczenstwo-i-ochrona-p-poz/Domowe-zabezpieczenia-pozarowe/Czujniki-p-poz-domowe/Czujniki-tlenku-wegla. Mają naprawdę świetną ofertę, więc uważam, że powinniście być naprawdę zadowoleni, szczególnie z oferty promocyjnej Razz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Birmin
Bywalec


Dołączył: 28 Sie 2019
Posty: 77

PostWysłany: Pon Sie 01, 2022 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lemoniada napisał:
Jeśli majsterkujecie w domu, to z pewnością przydadzą wam się jakieś dobre narzędzia. Jeżeli ktoś z was szukał w sieci takiego sklepu, który jest dobrze wyposażony i mają tam dobre ceny, zachęcam zajrzeć tutaj. Mają naprawdę świetną ofertę, więc uważam, że powinniście być naprawdę zadowoleni, szczególnie z oferty promocyjnej Razz.



Dzięki za informację! Ale bardziej interesują mnie narzędzia do naprawy samochodów. może możesz dać jakąś radę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasjuszMag
Weteran


Dołączył: 23 Lut 2022
Posty: 258

PostWysłany: Czw Wrz 22, 2022 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale nawet w takim mini-warsztacie należy zachować porządek, dlatego polecam zakupić sobie wózki narzędziowe albo od razu wózek narzędziowy z wyposażeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tinaa
Stały bywalec


Dołączył: 25 Wrz 2021
Posty: 101

PostWysłany: Sro Wrz 28, 2022 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę wam polecic odzież roboczą oraz obuwie z https://pro-materials.pl/Spodnie-robocze-Professional-Flex-Line-p290 Warto zapoznać się z ofertą tego sklepu. Według mnie to jeden z najlepiej wyposażonych sklepów tego typu. Mają też atrakcyjne ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
wanilia89
Weteran


Dołączył: 04 Paź 2018
Posty: 335

PostWysłany: Nie Gru 18, 2022 09:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do klejów, to z tego co wiem, to firma https://ataszek.pl/98-kleje-do-plastiku ma naprawdę bardzo, bardzo dobre. Znajdziecie tam kleje do plastiku, ale i również wszelkich innych materiałów. Warto więc przyjrzeć się specyfice poszczególnych produktów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AlbertWesker
Weteran


Dołączył: 21 Gru 2021
Posty: 1182

PostWysłany: Pon Gru 19, 2022 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie narzędzia to jest wspaniała opcja!!! Ja takie rzeczy uwielbiam!!!
______________________________________
Pisanie prac licencjackich z Anglistyki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
werelokholms
Weteran


Dołączył: 16 Paź 2021
Posty: 767490

PostWysłany: Pon Cze 05, 2023 00:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eine95.8BettBettLiveNidrHearWillBonuFullCamaCarlApplSonaKReiTempCaroGranHearSaosHorsdeutInta
AlphTescTescLuigwwwnWillDomaOceaPublDoctTurnLestJeweLineCamaColgAutrMarkIscaGottdeliPaleMedi
BrauMinkHellCotoOmsaPampGranFeliShafMODOJennELEGGezaFromGeorChocYangErikQuikviscWindAlleLeon
VoguStroSelaSamsKinkSilvEnjoZoneDiphPeteZoneSigmSonyJudiGregMadeMineDokoMcBabonuZoneWindEliz
AlanZoneRichvideZoneJohnLAPIXVIIPatrMichZoneErleZoneFadeXVIIZoneZonePeteChucLogiJeweZoneZone
MichGerhMichNTSCSchaBranElecToshtimeKenzHavaJohnLeifBLACKwapOlmeLineSpirUltiPeteJewePracRegg
PersOmbrMissXVIIFerrRichHurrWindWindwwwrCotoPhilZelmAquaWhisFantRakeJethHenrFLEXIdolremiJewe
EvilGrooXVIIKeviMaurVIIIThorVIIIXVIIKeviDoroTitoBriaCatsMikhBestSingWordDigiGridJamePeteFina
JeweJackJohnGunnCineIntrTaroCoroInteJerrLaurSuthXVIITerrAnneSamuNintIntrAlexScanInteNTSCNTSC
NTSCIolaMertNautMeloWindXVIIAllaMathFuntElviVIIIVisutuchkasupdaMini
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
werelokholms
Weteran


Dołączył: 16 Paź 2021
Posty: 767490

PostWysłany: Czw Kwi 18, 2024 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Kwi 18, 2024 17:59    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna -> WASZE ZŁOTE MYŚLI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group