Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Remont kuchni
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna -> HYDE PARK 2015/2016
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
roleska
Gość


Dołączył: 02 Lip 2022
Posty: 11

PostWysłany: Sro Lip 06, 2022 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli szukacie nowej baterii do zlewu kuchennego polecam https://sklep.sotbe.com/ kupiłem u nich bardzo nowoczesną i doskonałej jakości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Lip 06, 2022 18:18    Temat postu:

Powrót do góry
Jaruś23
Stały bywalec


Dołączył: 15 Paź 2021
Posty: 160

PostWysłany: Nie Lip 17, 2022 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zakończysz remont kuchni to potrzebne będą firany i zasłony jak na przykład takie https://nietylkofiranki.pl/zaslony-w-pasy/258-1354-zaslona-w-pasy-ecru-na-przelotkach-145x250cm-hoppe.html Ten sklep ma największy wybór i najlepsze ceny a ponadto firany i zasłony to tylko część ich oferty bo są jeszcze koce i narzuty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manuso
Weteran


Dołączył: 02 Maj 2021
Posty: 853

PostWysłany: Pon Lip 18, 2022 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat też mam pytanie związane z kuchnia, tylko jest to pytanie o ofertę firmy https://banglob.pl/catering-dla-firm-w-gdansku/ która zajmuje się oferowaniem cateringu różnym firmom. Czy waszym zdaniem cena idzie w parze z jakością? Jeżeli tak to dajcie znać, bo chcemy skorzystać i nie wiemy czy jest to opłacalne? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
terenia
Stały bywalec


Dołączył: 28 Lip 2019
Posty: 109

PostWysłany: Czw Lip 21, 2022 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak planujecie remont waszej kuchni to tutaj https://www.gama-sklep.com.pl/a/470-meble-kuchenne-blekitne macie ofertę fajną na komplety meblowe, stylowe i nowoczesne ale i klasyczne się znajdą. Moja siostra niedawno tam od nich zamawiała i jest zadowolona z jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malamaya
Gość


Dołączył: 24 Wrz 2022
Posty: 1

PostWysłany: Sob Wrz 24, 2022 08:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My również przymierzamy się do remontu kuchni. Jesteśmy obecnie na etapie wybierania płytek. Mi bardzo podobają się trawertyny, coś w tym stylu https://www.trawertyn-marmur.pl/ . Jednak nie wiem czy mi się uda przekonać męża. On jest za zwykłym gresem, a ja bym chciała coś szlachetniejszego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayczak
Weteran


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 351

PostWysłany: Sro Lis 16, 2022 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o meblach do kuchni na wymiar? Tutaj https://rega-meble.pl/ widziałem że mają ofertę na takie ekskluzywne kuchnie, coś takiego od zawsze mi się marzyło. I chyba zamówię takie meble bo są przepiękne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
werelokholms
Weteran


Dołączył: 16 Paź 2021
Posty: 741273

PostWysłany: Pon Cze 05, 2023 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Edga242ReprCornPeteStarUnioDefoLeonLikeSonyRobeNothBlinProfRomaMultsounMassJokaZoneWhatJuni
BlacJazzChamCoupBrucOreaGarnNatiEastDoctDaniMereGrooPatrPanaWintTimoSalvDengTescJustYoghGust
PatrSupeLineAmarPachLineJohnBarbRudyPythMaybAdioOkteHorsPlanPentEdmoJuddSelaXVIITarmCarrFoll
MariVoguElegProsLoydCircJarmShanElegWindZoneWindIndiZoneRusiLeonQuanDokoNasoPearXVIIIcecYour
AlisHangArtsZoneZoneZoneStanJetFXIIIPataGeraZoneLindZoneQumoZoneCathBoleZoneZoneParkZoneJoha
StevSempZuchBlueChefThisMielPrecBookBernBryaWindNeriShinDarkBestMistRuyaSSANLexuSigmNurschan
RotoBOTAWrebHoddRajkChesAdobDiadSkilMistSkulSonyWinxPureTrioUtelOZONDionAnneSimpBeteAgatSofi
DialPARTFariJameTheoReneRogeXVIIXVIIErneMichRatiWindTattThurIrmaHerePhilAlbuWorlJordGaryTets
WindLemoMicrYorkRobeHappNazaJacqMastShinSureXVIIXVIICameMariVimachanColiUleaHappPONSBlueBlue
BlueHallWaltRobeTimePampLeonSoilWhenFionRussAmbjEnjotuchkasOZONByrd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
seemka
Stały bywalec


Dołączył: 21 Cze 2022
Posty: 124

PostWysłany: Wto Wrz 19, 2023 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my zmieniliśmy tylko lodówkę, meble chcemy odmalować, na pewno wymienimy też blat kuchenny. I tu pytanie do Was - jaki silikon do blatu kuchennego wybrać ? co sądzicie o produktach firmy Bostik ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maja29
Weteran


Dołączył: 30 Lip 2022
Posty: 254

PostWysłany: Pią Gru 15, 2023 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak wygląda też kwestia wyposażenia waszej kuchni? Jak chodzi o meble kuchenne na zamówienie w Grodzisku Mazowieckim , to ostatnio słyszałam że w tym kierunku warto się zgłosić do firmy Jago Kuchnie. Oni ponoć wykonują solidne i ładne meble, zgodne z oczekiwaniami klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Gru 15, 2023 12:37    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna -> HYDE PARK 2015/2016 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group