Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wyjścia i powroty.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna -> HYDE PARK 2010/2011
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adziia
Gość


Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 24

PostWysłany: Czw Paź 07, 2010 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

honorata napisał:
Witam, brak komputera (był w naprawie), choroba (nagła) w rodzinie sprawiły, że nie mogłam być aktywna na forum, a tu dzisiaj I etap konkursu. Życzę wszystkim powodzenia, połamania piór, zadań dających możliwość twórczego wyżycia się (okropne to słowo - wyżycie) Smile Do zobaczenia się na
na forum. Wszyscy na pewno przejdziecie do etapu rejonowego Smile Pozdrawiam.

jak to się mówi "na pewno umarł Kopernik", ale wiara czyni cuda Smile)
pewnie, że damy radę, bo jak nie my to kto? Smile
A co do tego (ktoś na początku pisał, że będzie pierwszy raz mówił nauczycielowi na ty) to chciałam powiedzieć, że ja mam takiego fajnego nauczyciela, tzn nie mówię do niego na ty, ale wiem, że mogę mu ufać i porozmawiać o czymkolwiek Smile wydaje mnie się, że to bardzo ważne mieć dobre relacje z nauczycielem i gdy możesz mieć w nim przyjaciela.
Pozdrawiam wszystkich! MOLTO! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Paź 07, 2010 15:40    Temat postu:

Powrót do góry
honorata
Nowy użytkownik


Dołączył: 08 Wrz 2010
Posty: 26

PostWysłany: Wto Paź 26, 2010 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, mój komputer nadal zepsuty. Działał przez pół dnia i padł. Choroba w rodzinie też zrobił swoje, jeżeli chodzi o moją aktywność. Do II etapu przeszli wszyscy moi podopieczni. Przed nami dużo pracy, ale bardzo się na nią cieszę. Wspaniałe lektury, świetne dzieci - kolejna możliwość, by się spotkać :) Będę zostawała w pracy i pisała dla Was i do Was. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milenka
Weteran


Dołączył: 21 Paź 2010
Posty: 1765

PostWysłany: Wto Paź 26, 2010 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę pani (przepraszam, ale nie potrafię się odzwyczaić, może kiedyś....) z tego co czytałam wiele pytań i odpowiedzi z pani postów były na konkursie, czy nadal będzie nas pani wspomagała na etapie rejonowy? Mam nadzieję, że tak, bo takiego nauczyciela to ze świecą szukać. Nie dość, że przygotowuje pani swoich uczniów to jeszcze pomaga NAM na tym forum. Dziękuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maadziaa
Weteran


Dołączył: 29 Lis 2009
Posty: 495

PostWysłany: Sro Paź 27, 2010 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

honorata napisał:
Witam, mój komputer nadal zepsuty. Działał przez pół dnia i padł. Choroba w rodzinie też zrobił swoje, jeżeli chodzi o moją aktywność. Do II etapu przeszli wszyscy moi podopieczni. Przed nami dużo pracy, ale bardzo się na nią cieszę. Wspaniałe lektury, świetne dzieci - kolejna możliwość, by się spotkać Smile Będę zostawała w pracy i pisała dla Was i do Was. Pozdrawiam.


Witam, dawno Cię (ja też mam pewne opory z byciem z jakimś nauczycielem "na ty", ale już jakiś czas temu postanowiłam ustosunkować się do Twojej prośby, więc proszę bardzo Wink) nie było na tym forum. Brakowało nam naszej Honoraty Wink, przynajmniej mi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Animariim
Weteran


Dołączył: 07 Paź 2010
Posty: 974

PostWysłany: Sro Paź 27, 2010 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, tak prosimy o pomoc Very Happy
Szkoda że nie zaglądnęłam do tego wątku przed pierwszym etapem, może by trochę więcej punktów wskoczyło Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milenka
Weteran


Dołączył: 21 Paź 2010
Posty: 1765

PostWysłany: Sro Paź 27, 2010 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tym samym pomyślałam, tak w ogóle za późno to forum odnalazłam :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pandora
Stały bywalec


Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 182
Skąd: z Prowincji

PostWysłany: Sro Paź 27, 2010 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Honorato miło, że wróciłaś Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
caffeine
Weteran


Dołączył: 07 Sie 2010
Posty: 715

PostWysłany: Sob Paź 30, 2010 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miło znów Cię widzieć, Honorato. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
honorata
Nowy użytkownik


Dołączył: 08 Wrz 2010
Posty: 26

PostWysłany: Wto Lis 02, 2010 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękując za miłe słowa, pozdrawiam zaduszkowo. Od dzisiaj w miarę regularnie będę dokonywac wpisów na forum, ale tym razem w OMÓWIENIACH każdego z lekturowych tekstów. Proponowała mi to kiedyś Maadzia i przyznaję, że miała rację. Dzięki temu jest szansa, że większa ilośc osób je przeczyta. Z góry przepraszam, że w moich wypowiedziach będzie brakowac literki c (takiej z kreseczką oznaczającą zmiękczenie), ale klawiatura mojego komputera chyba jej nie lubi i kompletnie ją ignoruje. Zapraszam więc do działu OMÓWIENIA. Dzisiaj o "Córce czarownic".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brookpetit
Weteran


Dołączył: 14 Wrz 2010
Posty: 430
Skąd: okolice Limanowej

PostWysłany: Czw Lis 04, 2010 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

honorata napisał:
Dziękując za miłe słowa, pozdrawiam zaduszkowo. Od dzisiaj w miarę regularnie będę dokonywac wpisów na forum, ale tym razem w OMÓWIENIACH każdego z lekturowych tekstów. Proponowała mi to kiedyś Maadzia i przyznaję, że miała rację. Dzięki temu jest szansa, że większa ilośc osób je przeczyta. Z góry przepraszam, że w moich wypowiedziach będzie brakowac literki c (takiej z kreseczką oznaczającą zmiękczenie), ale klawiatura mojego komputera chyba jej nie lubi i kompletnie ją ignoruje. Zapraszam więc do działu OMÓWIENIA. Dzisiaj o "Córce czarownic".


Kurcze wiem jak to zrobić, ale nie wiem na ile pani mnie zrozumie. Więc tak W tray'u (koło zegara) powinna mieć pani taki monitorek. Niech pani kliknie na niego prawym klawiszem myszy i wejdzie w menu klawisze dostępu (lub HOTKEYS jak jest po angielsku) I przy ALT+C niech pani kliknie na wyłączony (bądź wyłączone). To powinno załatwić sprawę. Jeśli ikona ustawień grafiki nie znajduje się koło zegara to niech pani wejdzie przez przez panel sterowania do ATI Catalyst Control Center. Lepiej chyba nie potrafię wytłumaczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milenka
Weteran


Dołączył: 21 Paź 2010
Posty: 1765

PostWysłany: Czw Lis 04, 2010 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wow, ale fachowe rady Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lis 04, 2010 16:02    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna -> HYDE PARK 2010/2011 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group