Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przygotowania do etapu wojewódzkiego.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna -> Konkurs 2010/2011
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pomyluna
Nowy użytkownik


Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 34

PostWysłany: Pon Mar 14, 2011 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezu, nie mówcie mi o jedzeniu. Przez ten weekend tyle słodyczy zjadłam, że szkoda gadać. To niby miało być na odstresowanie, ale chyba nie pomogło. Moi koledzy tak samo cały czas jakieś drożdżówki i pączki. W tłusty czwartek ten od ogórków chyba całą reklamówkę pączków kupił. Very Happy

No cóż, przynajmniej się jutro wyśpię, bo w środę chyba nie mam szans, bo już jakoś przed 8 mamy busa. Neutral
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Mar 14, 2011 17:12    Temat postu:

Powrót do góry
caffeine
Weteran


Dołączył: 07 Sie 2010
Posty: 715

PostWysłany: Pon Mar 14, 2011 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Cię proszę, dziewczyno, my mamy o 6:45...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nikt, który jest Ktosiem
Gość


Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 12
Skąd: z otchłani mroku ;]

PostWysłany: Pon Mar 14, 2011 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My pewnie pojedziemy z dyrektorem około 9 i jak zwykle się spóźnimy....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pomyluna
Nowy użytkownik


Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 34

PostWysłany: Pon Mar 14, 2011 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

6:45?! O.O Współczuję. Więc skąd jesteś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
caffeine
Weteran


Dołączył: 07 Sie 2010
Posty: 715

PostWysłany: Pon Mar 14, 2011 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hy, hy. Wypisałam sobie nawet w profilu, bo stwierdziłam, że i tak wszyscy wiedzą, że ja to część składowa "elity z Dobrej", a tu masz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pomyluna
Nowy użytkownik


Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 34

PostWysłany: Pon Mar 14, 2011 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyyyyyybacz, nawet nie zuważyłam. Ogólnie jestem ciężko kapującą osobą. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goskaaaaa
Bywalec


Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 80

PostWysłany: Pon Mar 14, 2011 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomyluna napisał:
Jezu, nie mówcie mi o jedzeniu. Przez ten weekend tyle słodyczy zjadłam, że szkoda gadać. To niby miało być na odstresowanie, ale chyba nie pomogło. Moi koledzy tak samo cały czas jakieś drożdżówki i pączki. W tłusty czwartek ten od ogórków chyba całą reklamówkę pączków kupił. Very Happy

No cóż, przynajmniej się jutro wyśpię, bo w środę chyba nie mam szans, bo już jakoś przed 8 mamy busa. Neutral


oooo! to musieliście mieć fajnie, zakładając, że Was częstowałVery Happy haha Razz
uwielbiam pączki normalnie! nawet sobie nie wyobrażacie jakim wyrzeczeniem jest dla mnie ich nie jedzenie Razz ale najbardziej na świecie kocham i tak milkę truskawkowo-jogurtową! Wink)
mówiąc o jedzeniu zeszłam sobie właśnie do kuchni po herbatę a tu patrzę ryba po grecku (hmmmmmmm.... pycha;Razz) no to nałożyłam sobie na talerz, żeby zjeść a tu ość;( (ja mam jakąś traumę i nie jadam ryb, które mają ość , a tata z taką zrobił Sad perfidne z jego strony Razz)
no ja też jakoś tak... o 7.15 albo o 8.00 będę jechać, Pani (ta najlepsza!) się zastanawia, czy tym o 8 zdążymy Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pomyluna
Nowy użytkownik


Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 34

PostWysłany: Pon Mar 14, 2011 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gośka (czy mogę tak pisać? nie chce mi się liczyć 'a' XD), a skąd jesteś?
I nie, nasz szanowny kolega nas nie częstował. Nie lubię go, dresiarz taki łysy, wszyscy się go boją. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aleja
Bywalec


Dołączył: 01 Gru 2010
Posty: 72
Skąd: Z Małej Alei Róż...

PostWysłany: Pon Mar 14, 2011 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Milenko - celowo wybrałam słowo dozgodnić, bo ono jest takie...no taaaakie Laughing

milenka napisał:

Alejo, artyści czują wszystko inaczej. Są wrażliwsi niż inni ludzie...


Artyści górą! Zwłaszcza związani z teatrem! I muzyką też mogą być, ale tylko, gdy całkowicie ją czują Very Happy

A ja pojadę z tatą ^^ Albo z dyrkiem jak kto woli Razz Ale tak będzie lepiej, bo moja pani polonistka nie jeździ samochodem, a potrzebuję sprawnego powrotu do domu, bo po południu mam jeszcze jeden konkurs i muszę chwilę odpocząć, coś zjeść no i wiadomo Very Happy A na czym macie napisaną mapę myśli? Na papierze kancelaryjnym czy czystej kartce z bloku?
Ja jestem za, żeby się jakoś umówić na coś, żeby się tam rozpoznać Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goskaaaaa
Bywalec


Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 80

PostWysłany: Pon Mar 14, 2011 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomyluna napisał:
Gośka (czy mogę tak pisać? nie chce mi się liczyć 'a' XD), a skąd jesteś?
I nie, nasz szanowny kolega nas nie częstował. Nie lubię go, dresiarz taki łysy, wszyscy się go boją. Very Happy

ależ oczywiście, że możesz Smile ,,a" jest napisane (pisze!) 5 razy Very Happy
z pięknej i malowniczej miejscowości Jordanów, która kocham całym moim sercem Razz
ale niefajny... jak można tak było! ;( mi też wszyscy koledzy mówią, że się mnie boją ;( to jest przykre Razz haha! żartuję, dobrze, że tak jest Razz Very Happy
Aleja napisał:

A ja pojadę z tatą ^^ Albo z dyrkiem jak kto woli Razz Ale tak będzie lepiej, bo moja pani polonistka nie jeździ samochodem, a potrzebuję sprawnego powrotu do domu, bo po południu mam jeszcze jeden konkurs i muszę chwilę odpocząć, coś zjeść no i wiadomo Very Happy A na czym macie napisaną mapę myśli? Na papierze kancelaryjnym czy czystej kartce z bloku?
Ja jestem za, żeby się jakoś umówić na coś, żeby się tam rozpoznać Very Happy

mój tata też jest dyrektorem (ale się pochwalę Razz) z tym, że w liceum Razz
a jaki ten drugi konkurs? Wink
na kolorowej kartce Smile
o! jak miło, że ktoś poparł mój pomysł Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aleja
Bywalec


Dołączył: 01 Gru 2010
Posty: 72
Skąd: Z Małej Alei Róż...

PostWysłany: Pon Mar 14, 2011 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Recytatorski w Sławkowie. W tym roku postanowiłam ich zagiąć fragmentem z Cejrowskiego o tym, jak to miał tego motyla w palcu...młahahahaha Razz A wiersz mam Marcina Świetlickiego M Morderstwo, jak chcecie to sobie przeczytajcie, fajny jest Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goskaaaaa
Bywalec


Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 80

PostWysłany: Pon Mar 14, 2011 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wolę sobie już teraz kolejnego wiersza nie czytać, bo później namieszam Razz
a wiecie co? kocham ,,w pustyni i w puszczy" i w eseju napisałam o niej a Pani mi powiedziała, żebym tak nie robiła Sad to przykre ;(
no ale nie będę! słucham jej rad, bo na pewno są trafne Razz
a Cejrowskim na pewno wszystkich powalisz na kolana Very Happy
wgl pełno tych jego opowieści to... Razz aż brak słówWink)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aleja
Bywalec


Dołączył: 01 Gru 2010
Posty: 72
Skąd: Z Małej Alei Róż...

PostWysłany: Pon Mar 14, 2011 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Noo On jest świetny. I uwielbiam jego styl pisania, taki luźny. Bardzo miło mi się go czytało i po środzie zapewne przeczytam jeszcze jakąś pozycję jego autorstwa. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nikt, który jest Ktosiem
Gość


Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 12
Skąd: z otchłani mroku ;]

PostWysłany: Pon Mar 14, 2011 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również popieram pomysł ze wstążkami, gumkami etc.

Mogę dołączyć? Wprawdzie nie jestem tu zbyt długo, ale chciałabym Was poznać Smile I podziękować, gdyż wiele mnie nauczyliście (i nie tylko konkurs mam na myśli) Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milenka
Weteran


Dołączył: 21 Paź 2010
Posty: 1765

PostWysłany: Pon Mar 14, 2011 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zindy napisał:
Milenka, założę się, że Twoi koledzy nie przewyższają w głupocie moich. Moi to już reprezentują chyba najwyższy poziom głupoty. Laughing No co byście powiedziały na gdakanie na lekcji, parskanie jak koń, rechotanie jak żaba?! Wtedy jestem nieco <confused>.


Ha!Moi są lepsi! Laughing Też wydają z siebie różne zwierzęce odgłosy(jak wtedy w starciu z dyrektorką), ale ostatnio np. weszli sobie do damskiej łazienki. Przy lustrze zaczęli sobie poprawiać włosy i Cool potem wzięli butelkę, napełnili wodą... I.... polali nas ową cieczą. Laughing Laughing Mieli szczęście, bo to prawie wiosna, a nie zima, bo inaczej byśmy uszkodziły im te muski ;P . Muszę obczaić czy zrobili dzisiaj coś głupiego... Cool Shocked
Cóż, jest jeden plus. Nie da się nudzić z moją klasą Very Happy . Nie wiem co bez niej zrobię <33
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Mar 14, 2011 17:52    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna -> Konkurs 2010/2011 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  Następny
Strona 18 z 20
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group