Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Polonisto...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna -> HYDE PARK 2011/2012
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slawus96
Bywalec


Dołączył: 03 Gru 2010
Posty: 97
Skąd: nowosądeckie

PostWysłany: Pią Gru 02, 2011 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy mogę tu zadać to pytanie, ale ta strona wydała mi się najodpowiedniejsza ;D. Czy wy też tak macie, że wchodzicie na forum, zalogowanych użytkowników jest dwóch(razem z tobą), albo tylko ty jesteś i 8 CZY 10 GOŚCI? To mnie przeraża. Zapraszam, więc wszystkich do zarejestrowania się i wspólnej "Zabawie w interpretację"!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Gru 02, 2011 17:09    Temat postu:

Powrót do góry
perswhazian
Stały bywalec


Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 170
Skąd: Nowy Sącz

PostWysłany: Wto Gru 13, 2011 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zalogowałam się niedawno i nie wchodziłam na forum, ale teraz obiecuje się uaktywnić. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milenka
Weteran


Dołączył: 21 Paź 2010
Posty: 1765

PostWysłany: Wto Gru 13, 2011 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

slawus96 napisał:
Nie wiem, czy mogę tu zadać to pytanie, ale ta strona wydała mi się najodpowiedniejsza ;D. Czy wy też tak macie, że wchodzicie na forum, zalogowanych użytkowników jest dwóch(razem z tobą), albo tylko ty jesteś i 8 CZY 10 GOŚCI? To mnie przeraża. Zapraszam, więc wszystkich do zarejestrowania się i wspólnej "Zabawie w interpretację"!!


Wiesz co mnie przerażało i przeraża?
Gdy w dzień konkursu było coś koło 70 osób, w tym 26 zalogowanych...
I to, że ta grupka aktywnych utrzymuje tą 70, a nawet więcej. Bo pewnie jedni się wylogują, drudzy zalogują.
I, że potem przybywają, gdy dostaną się na rejon i mówią, że tylko tutaj zaglądali, wcale nie czytali tego, co napisane. Deklarują pomoc w tym etapie, a potem się ulatniają.
Rok temu było nas/Was więcej, a teraz pustki. A co będzie za rok, dwa? 1 zalogowany, 100 gości?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AniaActress
Stały bywalec


Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 182

PostWysłany: Wto Gru 13, 2011 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz, Milenka, zgadzam się, ale ja na prawdę tu nie zaglądałam. Mam takie ograniczenia na komputer, że serio nie starczało mi czasu. Teraz się troszkę uaktywniłam, bo przekonałam mamę (pani przesłała mi linka, więc miałam rekomendację). I strasznie żałuję, że nie będzie mnie za rok... Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AniaActress
Stały bywalec


Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 182

PostWysłany: Wto Gru 13, 2011 19:28    Temat postu: Re: Polonisto... Odpowiedz z cytatem

Milenka napisał:
...skąd jesteś?
...jak się nazywasz?
...jaka jest geneza Twojego nicka?

Czyli trzy pytania, które ułatwią komunikację Smile).


Haj, jeszcze ja Razz Trochę późnawo, ale lepiej późno niż wcale, nie?

~Powiat wadowicki, komisja w Andrychowie
~Ania Smile
~Nic lepszego nie przyszło mi do głowy... no i w mojej szkole są warsztaty teatralne. I fajnie jest...

Boże, ja nie chcę być w 3 klasie! Czy jest jeszcze ktoś taki, kto uwielbia swoją szkołę? xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slawus96
Bywalec


Dołączył: 03 Gru 2010
Posty: 97
Skąd: nowosądeckie

PostWysłany: Wto Gru 13, 2011 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Milenka, chamstwa nie da się wytępić.

Przepraszam za słownictwo...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madeleine
Stały bywalec


Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 163

PostWysłany: Sob Gru 17, 2011 16:24    Temat postu: Re: Polonisto... Odpowiedz z cytatem

Milenka napisał:
...skąd jesteś?
...jak się nazywasz?
...jaka jest geneza Twojego nicka?

Czyli trzy pytania, które ułatwią komunikację Smile).


Jeszcze ja Wink Przepraszam, że dopiero teraz.. Ale lepiej późno, niż wcale, prawda? Laughing

*Tarnów, komisja nr.9 w Tarnowie
* Magdalena, Magda Very Happy
* Jak byłam mała, to oglądałam taką bajkę i tam była dziewczynka o imieniu " Madelain", czy jakoś tak, a to z włoskiego (?) oznacza moje imię Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kira13x
Weteran


Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 318

PostWysłany: Pon Gru 19, 2011 07:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Madelain to jeden z moich ulubionych filmów, tak wg, nawet teraz często do niego wracam. ;D Za to pamiętam, że jakieś 8 lat temu mniej wiecej, leciało to w TVP1 w wersji animowanej jako dobranocka Wink

*Jestem ze Skrzyszowa, tuż koło Tarnowa, również komisja nr.9
*Mam na imię Ola Wink
*Imie Kira miała bohaterka w jakiejś książce fantasy, ale już nie pamietam gdzie. Później dodałam jeszcze 13x, żeby było ciekawiej ;D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Gru 19, 2011 07:56    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna -> HYDE PARK 2011/2012 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group