Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Inne konkursy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna -> HYDE PARK 2011/2012
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arestra
Nowy użytkownik


Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 36
Skąd: okol. Krakowa

PostWysłany: Pon Gru 19, 2011 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojejku5 napisał:
chodziło mi o numerek 37 Very HappyD jakbym tyle punktów miała to bym z radości skakała.. a tu tylko 21 się uzbierało -,- też jestem zła gdyż w najprostszych pytaniach popełniłam błędy ;C


łihihih..brawo dla mnie.! <Skromny>
Czyli witaj w klubie 21. nie wiem czy źle sobie przeniosłam odpowiedzi jakieś,czy co,bo na siłę mi wychodzi więcej punktów.
Ciekawe w takim razie,ile osób przejdzie do wojewódzkiego etapu..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Pon Gru 19, 2011 18:22    Temat postu:

Powrót do góry
ojejku5
Bywalec


Dołączył: 27 Paź 2011
Posty: 72
Skąd: okolice krakowa

PostWysłany: Pon Gru 19, 2011 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi też się wydawało że dużo więcej będę miała punktów, a tu jakoś dziwnym trafem wszystkie odpowiedzi przeciw mnie ;C no cóż. teraz pozostaje mi się tylko uczyć alby potem się dostać gdzieś gdzie chce.. ;d
do wojewódzkiego.. hmm. jak wszystkich osób było w rejonie było ponad 100 to przypuszczam że w wojewódzkim będzie bardzo mało osób.. no chyba że reszta napisze rewelacyjnie..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mała Mi
Weteran


Dołączył: 03 Wrz 2010
Posty: 201
Skąd: Z innej bajki

PostWysłany: Wto Gru 20, 2011 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dzisiaj pisałam Konkurs Wiedzy Biblijnej "Jonasz". Od V klasy jestem w etapie rejonowym. Tylko... Very Happy Ot, tradycja zobowiązuje- przeszłam po raz piąty! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arestra
Nowy użytkownik


Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 36
Skąd: okol. Krakowa

PostWysłany: Czw Gru 22, 2011 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ooo..tak więc gratuluję sukcesów już od V klasy.! Nie słyszałam nigdy o tym konkursie. Tam też są laureaci przyjmowani od razu do wybranych liceów.?
Gratuluję jeszcze raz. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Daisy
Weteran


Dołączył: 16 Paź 2011
Posty: 239

PostWysłany: Pią Gru 23, 2011 09:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja muszę się pochwalić, że przeszłam do finału z matematyki Very Happy ^^
Z radości, kiedy się dowiedziałam, nuciłam sobie "Let it snow" idąc ulicą Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Erewis
Bywalec


Dołączył: 18 Gru 2011
Posty: 87
Skąd: Z czeluści piekieł.

PostWysłany: Pią Gru 23, 2011 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daisy, wow! Humanistka i przy okazji geniusz matematyczny? No ja nie mogę...

Startowałam w kilku konkursach, ale tak na poważnie zajmowałam się tylko polskim. Na inne poszłam dlatego, że a) nauczyciel mnie wysłał, b) chciałam się sprawdzić, c) zawsze to jakaś szansa na zyskanie w oczach belfra... Z fizyki zabrakło mi jednego punktu (a dowiedziałam się o olimpiadzie... w dniu olimpiady), historia poszła mi nieźle, angielski też, z czego właściwie jestem dumna - bo strasznie dużo osób w moim gimnazjum uczęszcza do szkół językowych, startowałam też z francuskiego (pierwszy raz) i uzyskałam wynik 50/70 punktów. Startował ktoś z francuskiego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Daisy
Weteran


Dołączył: 16 Paź 2011
Posty: 239

PostWysłany: Pią Gru 23, 2011 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znowu nie żaden geniusz Smile Geniusz to mój kolega, który startował z fizyki. Na szkolnym miał max punktów, na rejonowym znowu max Very Happy Byłabym zawiedziona, gdyby nie został laureatem Smile
Z historii też startowałam, ale nie przyłożyłam się do niej, z resztą i tak bym miała małe szanse. Nie przeszłam nawet do rejonu Smile Miałam równiutkie 50% Very Happy
50/70? wow, nieźle Very Happy ja się francuskiego nie uczę, na szczęście lub niestety Smile wolę już ten mój niemiecki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ephemeris.
Stały bywalec


Dołączył: 23 Gru 2011
Posty: 162
Skąd: nowosądeckie

PostWysłany: Pią Gru 23, 2011 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście prowadzę cichą wojnę z matematyką, więc wielki szacun dla humanistów-matematyków... Dla mnie to coś niewyobrażalnego.

Co do innych konkursów - w rejonie byłam z polskiego, angielskiego i biblijnego. Co będzie w województwie - zobaczymy;) Mogę być spokojna o biblijny - 93 % Wink Dwa pozostałe też nieźle, ale czekam na ostateczny próg. Nigdy nie wiadomo co tam w Krakowie nawymyślają Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Erewis
Bywalec


Dołączył: 18 Gru 2011
Posty: 87
Skąd: Z czeluści piekieł.

PostWysłany: Pią Gru 23, 2011 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie niemiecki brzmi strasznie. Francuski może i jest trudnym językiem, ale bardzo mi się podoba - mimo szczerej nienawiści do nauczycielki owego przedmiotu. 50/70? Mnie też się wydawało, że nieźle, ale belferka dość brutalnie sprowadziła mnie na ziemię. Taa, nie ma jak motywacja...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Arestra
Nowy użytkownik


Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 36
Skąd: okol. Krakowa

PostWysłany: Pią Gru 23, 2011 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam lubię niemiecki.
Daisy-gratuluję geniuszu matematycznego Very Happy
Ephemeris-gratuluję rejonu x3

Ja z matematyki to jestem poniżej poziomu..nie rozumiem w ogóle tego przedmiotu. Ale są przedmioty,które rozumiem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Daisy
Weteran


Dołączył: 16 Paź 2011
Posty: 239

PostWysłany: Pią Gru 23, 2011 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ephemeris, gratuluję 93% :D rejonów też :)
Trzymam kciuki :)
Erewis, nie wiem, w której klasie jesteś, ale sądzę, że to bardzo dobry wynik :) Może nie wystarczy na finał, ale i tak jest bardzo dobry :D
Arestra, też lubię niemiecki :) dziękuję, ale tak jak mówię, nie jestem geniuszem matematycznym ani go nie mam ;P
Jeśli mogłabym jakoś pomóc z matematyką, to na tyle, ile potrafię pomogę :)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arestra
Nowy użytkownik


Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 36
Skąd: okol. Krakowa

PostWysłany: Pią Gru 23, 2011 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie już chyba nic nie pomoże..Straszne mam problemy i powoli się tym martwię..ze sprawdzianów dostaje 1-3..jak jest 3 to święto. Jak są jakieś zadania do domu,które potem są oceniane,to jakoś je jeszcze zrobię,siedząc pół wieczoru. tak więc nie zdziwiło mnie to,że z próbnego miałam 2.
Boję się,że właśnie przez matematykę nie dostanę się do wymarzonego liceum. muszę coś z tym zrobić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ephemeris.
Stały bywalec


Dołączył: 23 Gru 2011
Posty: 162
Skąd: nowosądeckie

PostWysłany: Pią Gru 23, 2011 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Erewis - dla mnie niemiecki też jest straszny Smile A o francuskim zielonego pojęcia nie mam, za to angielski raczej już advanced. Planuję w szkole średniej zabawić się z hiszpańskim, teraz nie mam na to czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ephemeris.
Stały bywalec


Dołączył: 23 Gru 2011
Posty: 162
Skąd: nowosądeckie

PostWysłany: Pią Gru 23, 2011 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Matmy też nie czaję, ale na próbnych wypadłam dość dobrze - 70% . O wiele gorzej jest z fizyką. Jestem przerażona tym, co planują dla nas w liceum - brr, szkoda gadać, zwłaszcza, że idę do liceum ze zwiększoną liczbą godzin przedmiotów maturalnych (a w tym matematyka!). Ale dla 8h angielskiego jestem w stanie przetrwać wszystko Wink

A propo próbnego testu gimnazjalnego - jak go odnajdujecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Daisy
Weteran


Dołączył: 16 Paź 2011
Posty: 239

PostWysłany: Pią Gru 23, 2011 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arestra, nigdy nie jest za późno. Może masz po prostu do tego złe podejście albo złą metodę nauki?
Co do próbnego to ja z matematyki miałam 93% ale 2 zadań w ogóle nie umieliśmy zrobić (choć jeden wyjątek, który umiał się zdarzył :D), bo jeszcze nie omawialiśmy tego materiału :) coś tam z medianą :)
Ja najgorzej z biologia i chemią, bo chociaż z chemii sobie jako tako na lekcjach radzę, to z przypominaniem sobie czegokolwiek na testach bywa różnie :)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Gru 23, 2011 20:05    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna -> HYDE PARK 2011/2012 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Następny
Strona 15 z 16
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group