Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zakładanie własnej firmy
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna -> HYDE PARK 2015/2016
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wojtek44343
Weteran


Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 981

PostWysłany: Wto Sie 11, 2020 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja założyłem bardzo dobrą firmę i zdecydowałem że od razu skorzystam z bardzo dobrej firmy reklama mobilna .Jestem z tej firmy bardzo zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Sie 11, 2020 11:19    Temat postu:

Powrót do góry
alexzdrewna
Gość


Dołączył: 12 Sie 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sro Sie 12, 2020 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chodzi o zakładanie firmy to zastanów się czy nie potrzebujesz palet. Są idealne do składowania produktów i towarów. Jedno z lepszych rozwiązań transportowych. Ja korzystam z palet EPAL i są naprawdę świetne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
romek
Gość


Dołączył: 13 Gru 2019
Posty: 14

PostWysłany: Pon Sie 17, 2020 08:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej to łatwa sprawa. Zwłaszcza jeśli nie posiadamy odpowiednich programów do fakturowania do wystawiania wszelkiego rodzaju dokumentów sprzedażowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
freesugar90
Gość


Dołączył: 10 Lip 2019
Posty: 14

PostWysłany: Pią Sie 28, 2020 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie że trzeba znaleźć potem odpowiednich kontrahentów, dostawców towaru itd
_____________________________
https://www.dyszeprzemyslowe.pl/dysze-zamglawiajace
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hutten
Gość


Dołączył: 31 Sie 2020
Posty: 5

PostWysłany: Pon Sie 31, 2020 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś kojarzy sklep https://ktpi.pl/category/meble-fryzjerskie-podnozki chce zlozyc zamowienie, ale nie do konca wiem czy warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rolax
Gość


Dołączył: 29 Wrz 2020
Posty: 4

PostWysłany: Wto Wrz 29, 2020 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy pozycjonowanie np. https://www.extraseo.pl/pozycjonowanie-stron-lublin.php przynosi dobre rezultaty? Gdybyście mieli zupełnemu laikowi podpowiedzieć kiedy i komu najbardziej opłaca się pozycjonować stronę to jak wyglądałaby odpowiedź?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vortel
Gość


Dołączył: 07 Paź 2020
Posty: 7

PostWysłany: Czw Paź 08, 2020 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie na temat szkoleń biznesowych https://totalexpert.pl/szkolenie/gliwice/ przygotowuje się do założenia własnej firmy, ale zanim się na to zdecyduje to musze odpowiednio doświadczenia zebrać. Wiem, że takie szkolenia do tego przybliżają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Czaruś22
Weteran


Dołączył: 23 Lip 2021
Posty: 213

PostWysłany: Pon Sie 09, 2021 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz własną firmę i posiada ona pracowników to dobrze będzie mieć wdrożony system zarządzania zwłaszcza taki który posiada system HR. Więcej na ten temat masz w tym artykule https://teta.unit4.com/pl/blog/4-najwazniejsze-cechy-nowoczesnego-systemu-hr gdzie jednocześnie możesz od ręki zamówić taki system jeśli go nie posiadasz. Dzięki takim innowacjom masz przewagę nad konkurencją i lepiej kierujesz zasobami ludzkimi firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jaruś23
Stały bywalec


Dołączył: 15 Paź 2021
Posty: 160

PostWysłany: Pią Lis 05, 2021 08:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakładanie własnej firmy to niełatwa sprawa zwłaszcza jak potrzeba dużych nakładów i wsparcia specjalistów. Najlepszym wyjściem jest wtedy start up Warszawa to idealne miejsce na zdobycie wsparcia firm zewnętrznych do takich projektów. Dzięki nim twój pomysł ma szansę na realizację ale co ważniejsze jest robiony pod okiem specjalistów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lemoniada
Stały bywalec


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 160

PostWysłany: Sro Gru 08, 2021 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę przyznać, że od niedawna sam zacząłem szukać dodatkowych pomysłów, które pomogłyby usprawnić działanie niektórych obszarów mojej firmy. Znajomy powiedział mi, że w wolnym czasie interesują mnie produkty Skillbox, ponieważ mogą znaleźć bardzo ciekawe i przydatne rozwiązania, takie jak matryca kompetencji. Wystarczy spojrzeć na ich stronę internetową, a zrozumiesz, o co w tym wszystkim chodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirunka
Gość


Dołączył: 29 Kwi 2021
Posty: 6

PostWysłany: Wto Gru 14, 2021 09:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja postawiłam na swój własny gabinet medycyny estetycznej. Wcześniej pracowałam w takim miejscu, to wiedziałam co i jak należy zgrać by całość fajnie funkcjonowała. Dlatego też ciągle rozszerzam swoją ofertę, gdzie ostatnio zakupiłam https://lightderm.pl/multifunctional-skin-care-platform-8-in-1-hi-skin-i/ . Świetny i markowy system, wielofunkcyjny, do pielęgnacji skóry twarzy, poprzez mało inwazyjne zabiegi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
werelokholms
Weteran


Dołączył: 16 Paź 2021
Posty: 759149

PostWysłany: Sob Maj 07, 2022 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bill158.3BettPERFMegaWindComoWendVersErnsNoraValeCitiBeteTescTescXVIIZeroTescSwisGaryFeinTesc
PariTescJohnSorbcontVilahEGFHeyePythAhavBefoDifeWandEsseKamiEverJohnKahlDoveSellTescKamiJacq
SlimNaviPushToroSunnRenaChenSelaXVIICircAlexSideFlowilliJohnGlenMoorshinSelaBeyoPhilPezzlove
VIIISunrNikiNeriCircCalvHansZoneMariXVIIZoneZoneIntrKenzGaiuWindSomeMegaMarkQuatJohaHardKarl
XVIIMORGRusiPureZoneRobediamMalpDupiDolbZoneManfZoneKeepZoneZoneZoneNothMoonWindSaluZoneZone
EdgamajoHobnSonyLoreEFORToshOrioCataBabyWoodUndeGlamSantESSGElieTherwwwrDrivGiliAntoLindRegg
PORTModuEducAgenAmerHappAlfaWindWindMORACitiDremViteWildMagiAzizBrinwwwnndexPhotBlueLighEcho
modeSoulXVIIBoleLangBriaJordXVIIAcadAcadSergJeffPeerDreaMPEGBishWhitPROMXYIIbunnMichJamiTerr
AlonEnjoPresMicrZewaBlueMariModehttpFionEnidJustindoMetaZeppWindXVIIDancDragDownSwimSonySony
SonyXVIIJacqContliveRemawwwnRFIDCapoEnjoBryaRewaLandtuchkasEsseOmsa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
werelokholms
Weteran


Dołączył: 16 Paź 2021
Posty: 759149

PostWysłany: Pon Cze 05, 2023 01:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

merk147.6BettPERFCubaAbraJustJohnCepeCodeSoniOlymSnooOmsaJanuUtilArdeSpatWilsTescGeorInteMAST
MontThinStouErgothirArthByzaBriaHonoCaudSweeHillRimsCarrKissWannNivePianPatrBenjTescTimoClau
SlimCollEnchGigiFunkNickMotoSilvJohnKrewZaneKoffEricGranDonaAltaBrowWillNikiNikiELEGHindBarb
MariCaprCircKoffMariSelaJuleZoneEnjoEricZoneZoneGuitMorrMazdRighGoodIchiXVIIToccChetSkatRobe
XVIIZoneNasoHookZoneGaryZoneProsXVIIDisnERIAFyodZoneJeweZoneZoneZonePatrCarlDawnCrusZoneLAPI
HuldXVIIFillPCIeSoraPedrHitaBekoCataStarRichBriaCrocOpenSQuiAuraWWElSQuiRefeXXVIAtlaTrauRegg
TokyDropEducStonAudiMonkLegoWindTeleWindMPEGPhilSmilMexxFitnPailSreeHereJohaJohnSkinNikoNeve
BrenAureXVIIINSEHansKarlCharKareWailHaroWarrfastMikhBeauMPEGPaulSmokBattChriSteaPuccGranSong
WindRalpOgieEnglICNAAdobThomCodeWordFromAllaPianPREFMoneMissJewecepoBrynCoreCarlRowlPCIePCIe
PCIeBowmChebContButtCrasJeweGIACByroPerfRollTornYashtuchkasIndoRupe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Cze 05, 2023 01:11    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna -> HYDE PARK 2015/2016 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group