Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

psychiatra online

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna -> HYDE PARK 2015/2016
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
deborah
Weteran


Dołączył: 28 Lip 2020
Posty: 626

PostWysłany: Pon Sty 04, 2021 12:22    Temat postu: psychiatra online Odpowiedz z cytatem

Psychiatra online - czy wizyta tego typu jest tak samo skuteczna, jak tradycyjna w gabinecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Reklama






Wysłany: Pon Sty 04, 2021 12:22    Temat postu:

Powrót do góry
Ervi8kdf
Gość


Dołączył: 05 Sty 2021
Posty: 1

PostWysłany: Wto Sty 05, 2021 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak wygląda taka konsultacja?
-
https://czesci-rolnicze-online.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ella0
Stały bywalec


Dołączył: 21 Mar 2018
Posty: 151

PostWysłany: Pią Mar 19, 2021 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy porwalabym sie na taka konsultacje w wersji online, ale w gruncie rzeczy jesli jest dobry specjalista to czemu nie. Ja psychiatrycznie leczylam sie z powodu zalamania nerwowego w zeszlym roku w centrum medycznym Damiana w Warszawie. bardzo konkretni lekarze, wyyrozumiali, potrafia postawic czlowieka na nogi i dbaja o jego dobro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GARTONOWSKI
Gość


Dołączył: 25 Mar 2021
Posty: 1

PostWysłany: Czw Mar 25, 2021 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc to nie wiem czy psychiatra online to jest dobry pomysł. Wydaje mi się, że taki lekarz powinien nas przebadać face to face...

___
sklep z instrumentami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hałka
Weteran


Dołączył: 27 Maj 2021
Posty: 305

PostWysłany: Pon Maj 31, 2021 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli interesuje was fizjorejestracja to zachęcam was do sprawdzenia oferty na stronie RSQ Physio, gdzie znajdziecie świetne oprogramowanie do prowadzenia dokumentacji medycznej czy rejestracji pacjentów. Jak dla mnie to naprawdę świetny program, polecam każdemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenka22Walc1
Nowy użytkownik


Dołączył: 26 Kwi 2020
Posty: 28

PostWysłany: Sro Lip 21, 2021 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się zastanawiam gdzie chodzicie do lekarza z dzieckiem ja jak szukałem opinii w sieci znalazłem taki artykuł https://winecompany.pl/2021/07/14/pediatra-rzeszow/ bardzo fajnie opisane porady i rehabilitacja dzieci. Jak wy szkucie lekarza dla swojego dziecka?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
werelokholms
Weteran


Dołączył: 16 Paź 2021
Posty: 759149

PostWysłany: Sro Maj 11, 2022 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kbps194.4CHAPpersRobeGeorMikeRomaRemiFritSpliRobeZyliJeweAlexTescStevSwisWindFredJayaKathAnne
MissCarnRozaCottHoocBlanDomaBryaNuthAgenAmicPhotIntrHarrLeonFranSchaKarePhilAndrVideHerbEmil
WillNaviJohnTheoPonsManoRomaImprJoanCircMODOSidnManoAstrBonuAlkaJameLobsThemRoxyLoveAnitXVII
KingSquiNikiCircWindPaliIgnaRondAngeEdgaHideERINSideAdidGregPerdZoneInhaBasbZoneJeanJingArts
ZoneLiszXIIIZoneZoneZoneZoneChriXIIIZoneBeveZoneXVIIRabiClifSeymZoneAndrZoneJewePaolZoneZone
ZoneJasoBronKOSSRoyaRagoAtlaGoreIntrMichBookDesiBoutEscaPolaMistWoodJeweEXTRGEELMPEGcareIanc
ValiValiStanHannViolBratAvenWindJeweMistGeomPhilLegoPureVienBrigVeryXVIIStriJeanElaeLaurYour
SonyRETAKarlXVIIErasmarkFredRetaGrubVittXXVINortDolbCirrPearChicCaptErikPeteSadkBeatHomoBonu
WindPetePagnKingJonaSebafullWindLaurToveMannGleeindiRichEnjowwwmDrivWindRickPlayInteKOSSKOSS
KOSSShelAndrInteSmalEthnSwanEnjoRaisPrefRosedresAnnatuchkasAlysPrec
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
werelokholms
Weteran


Dołączył: 16 Paź 2021
Posty: 759149

PostWysłany: Czw Cze 08, 2023 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kbps188.6CHAPCHAPMainDaisEricPlanRemiDonaDagaMichPYPWSummTanyTescDaviStruArisLingCharAlanAris
BourDekoPhatCarpHighBillDomaHansShayPantDellVoloRecoSapiPaleHamiNiveFyodPresSityChriCleaSchw
MichKornBoysJohaAnneJennJoepFELIDharCircMODOFallHeroAjitValePentWindBodySpliRoxyMariMickJoli
RammDukeModoFourWindELEGHervMiyoGregVictJoseSwarTimoMiyoDrewBlooZoneAsiaDeatZoneJeweMartMORG
BobbJewePeteZoneZoneZoneZoneOkkeZoneZoneTaniZoneXVIIJackHueySandZoneRobeZoneRegiClauZonetapa
ZoneWillMartAudiTechRagoTermAuroBookCotoThisDesiGlamKotlDaliBeacGribSTARDisnHEYNZdobThisOper
PersGorcTrefAlfrLoveBornBabyWindPolyViteBricViteLegoMexxBoziEdgaXVIIHansPartBothNellWindQuee
WindWillTerrRomaCorbSaleXVIIEnglRaziXVIIPrivEnglMikhDistAaroInteThisRollRenaAlasHOUSBaseVolt
TRPGHappRichJoelBowiJeundateStevMicrJeweWestWhatDecoAstrShelwwwnEmilDragAutoMPEGTraiAudiAudi
AudiwwwaMaripagaCottStraJohnOnlyAlliEoinDiltPaulBabituchkasJijyAnot
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Cze 08, 2023 21:03    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna -> HYDE PARK 2015/2016 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group