Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Oswietlenie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna -> Koniecznie to przeczytajcie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vesan
Nowy użytkownik


Dołączył: 16 Lip 2021
Posty: 26

PostWysłany: Sro Lip 28, 2021 20:30    Temat postu: Oswietlenie Odpowiedz z cytatem

Zastanawiacie się jakie oświetlenie dobrać? Zerknijcie na to co proponuje się na stronie http://www.zdalnyodczytenergii.pl/oswietlenie-inwestycyjne/ gdzie znają się na tym i chcą nam wszystkim doradzić! Oświetlenie jest niezmiernie ważne dla naszych oczu przede wszystkim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Lip 28, 2021 20:30    Temat postu:

Powrót do góry
gupik
Weteran


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 218

PostWysłany: Nie Lis 14, 2021 09:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej ocenie bardzo ciekawy sklep z oświetleniem ,znajdziecie na stronie sklepu online od sklep.emibig.com.pl. Udało mi się tam znaleźć oświetlenie oraz klosz do lampy w atrakcyjnych cenach. Myślę, że ichniejszy wachlarz ofertowy jest satysfakcjonujący, a ceny bardzo dobre.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Czaruś22
Weteran


Dołączył: 23 Lip 2021
Posty: 213

PostWysłany: Czw Gru 16, 2021 01:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli interesuje cię oświetlenie to profile LED mogą być idealnym rozwiązaniem. Dają wiele możliwości aranżacyjnych i kosztują niewiele. Więcej na ten temat masz chociażby na stronie LEDDO. Na pewno posłużą wiele lat i dadzą niezłe oświetlenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lemoniada
Stały bywalec


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 160

PostWysłany: Sro Sty 19, 2022 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcielibyście kupić sobie jakieś ładne oświetlenie do swojego mieszkania, to myślę że warto przejrzeć sobie propozycje na stronie tego sklepu https://www.elampy.pl/maytoni. Można tam znaleźć naprawdę piękne lampy w całkiem atrakcyjnych cenach, więc jeżeli jesteście zainteresowani takim zakupem, to koniecznie sobie tam zerknijcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jaruś23
Stały bywalec


Dołączył: 15 Paź 2021
Posty: 160

PostWysłany: Pią Lut 18, 2022 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zastanawiasz się jak dobrać oświetlenie to pomocny będzie ten artykuł https://max-light.com.pl/temperatura-barwowa/ który zapozna cię z tematyką barw w oświetleniu. Jak już będziesz wiedzieć jaka ma być barwa to zostanie tylko dobrać odpowiednie oświetlenie które nabędziesz poprzez ich sklep online.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wanilia89
Weteran


Dołączył: 04 Paź 2018
Posty: 335

PostWysłany: Wto Mar 22, 2022 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do oświetlenia, to myślę że fajnym tutaj rozwiązaniem będzie oświetlenie led. Zobaczcie przykładowo na oferty https://www.akb-poland.com/category/gotowe-rozwiazania-led - które według mnie robią wrażenie. Takie taśmy można nawet pilotem dopasowywać do siebie kolorystycznie itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
semina
Gość


Dołączył: 20 Sty 2021
Posty: 17

PostWysłany: Nie Mar 27, 2022 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w swoim biurze zastosowałam całkowicie oświetlenie od https://www.lighting.philips.pl/. Mam tu nie dość, że energooszczędny system oświetlenia, to jeszcze z możliwością sterowania całością z jednego miejsca, co też pozwala mi na pewne optymalizacja, co przekłada się na finalne rachunki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
hałka
Weteran


Dołączył: 27 Maj 2021
Posty: 305

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2022 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że jeżeli chodzi o mnie, to ostatnio bardzo spodobała mi się lampa wisząca zewnętrzna fora s bover którą udało mi się dostać w bardzo dobrej cenie na stronie sklepu magiaform.pl. Polecam wam tam zerknąć, jeżeli również jesteście zainteresowani takimi zakupami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
werelokholms
Weteran


Dołączył: 16 Paź 2021
Posty: 741423

PostWysłany: Czw Maj 12, 2022 08:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Phil271.5BettCHAPNIRVSonyPetiJorgRemiMangBattZorlHopeTescPralErskDelpWillBirtHansZoneContFere
ClaslineHermContPeteSkinTeanSideLuthBalaRemiMinoTheyInteBrauHonoPantRobeAccaMetaXVIIWarnSwab
DETOKathDancValeDesmPushJameGuntAesoZeyeDmitELEGWordDaviEdmuFrieSelmExpeFranErnsDoroRecoTras
WindLinkWeniPatrArizKathQuikZoneHellWindRossZoneRobadiamJuliDrifBladMIFARobeAndrYerkZoneWith
StepApplSwarAllaClauJameASASZoneZoneRHZAHughZoneBarrFishZoneMikeZoneZoneZoneMerrJenoFindBrad
ZoneplaqMiloZOOMSTRASwisZanuWenzCataNewGPinnEileBumbStilGlamDonaLabaTexaPhilFORDBaltnervFolk
BettValiDiscVaniPicoStefRoboWindHTMLwwwrZanzDeLoClatStyxChoiwwwrOtteWindOZONDeadSturAlwaWant
MincRunnRadmIsaaLouiTaylAcadthismailAcadJohnNortYevgFlowWhitJaneTracHowaWindBayeGabrRajnSatu
OnliFitzMoniRossOxfoCathForgVitaGeraJuliEsseEcceFineBlueWindSeriAmadTracDragDATSobliZOOMZOOM
ZOOMJewewwwnSokoActiZeitHallHerbdBASBonuChetHansExcetuchkasSincPaul
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zetkazet
Bywalec


Dołączył: 30 Maj 2022
Posty: 76

PostWysłany: Sro Cze 15, 2022 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na naszym osiedlu zamontowano ostatnio inteligentne oświetlenie uliczne, przyznam, że to fantastyczne rozwiązanie i postanowiłem zagłębić się w temat tego typu nowinek. W tym artykule wyczytałem m.in. o tym jaką oszczędność energii przynoszą http://www.instaperfect.pl/inteligentne-oswietlenie-uliczne-zalety/ Warto poczytać w wolnej chwili
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maja29
Weteran


Dołączył: 30 Lip 2022
Posty: 254

PostWysłany: Sob Wrz 24, 2022 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie zainteresowały właśnie lampy wiszące LED , które znalazłam właśnie u firmy Elektro Mag. Wyglądają na naprawdę dobrze wykonane i wydaje mi się, że dobrze też będą oświetlać wnętrze, co wy na to?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paja3
Gość


Dołączył: 26 Lip 2021
Posty: 2

PostWysłany: Czw Paź 20, 2022 07:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie jesteśmy na etapie wykańczania nowego domu i szukaliśmy różnych atrakcyjnych wizualnie opraw do lamp. Kupiliśmy na https://el12.pl/oprawy-oswietleniowe,k1147 - wygodnie, bo bez wychodzenia z domu. Jesteśmy zadowoleni. Lampy są bardzo ładne, będą nam pasować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wanilia89
Weteran


Dołączył: 04 Paź 2018
Posty: 335

PostWysłany: Sro Paź 26, 2022 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie przykładowo teraz spodobały się tuby sufitowe i inne lampy proponowane przez firmę Elektro Mag. To co trzeba tutaj przyznać to, że u nich można znaleźć coś oryginalnego i w doskonałej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
werelokholms
Weteran


Dołączył: 16 Paź 2021
Posty: 741423

PostWysłany: Pią Cze 09, 2023 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prod265.3BettCHAPTerrWindGardBertdoesGonzBigbDekoMichTescSnakOgilXVIIGoinJuliDaviZoneMurpAlla
WillFiskStouJohnEricCarrOreatourKoolSourFranCrisRecoCamaPaleFranSafeRobeKissPollBetewwwnLaca
MatiPrinGuitFormLeopBertRalpGeorLuizXVIIAnneModoPachArisJudyJuliXVIIAlexMarcMishJameXVIIJoli
RainTorcCalvLouiVentMonsWhitZoneClauWindKarlZoneToscFuxiJuliFyodCarlGentConcPaulHearZoneChet
PierBorlSwarToveVittDhirASASZoneZoneFlowMikeZoneGileConnZonewestZoneZoneZoneMartAlleJameKeit
ZoneOrdeMiloPCIeThomFormGoreTreeCataSonyFirsBookDoorCommLeifVanbLabaSpeeMAGEOPELPockhoriPaga
FlatPersHappPrakBriaBlacBakuWindWindPICKClasTaniViteClorCesapresFORERobeJohnRockQUIEDaniSpli
JDCrMastXVIIIrisHarrWindPalpUpdaCarlAcadDjaninteThisWellDiscAlexMPEGAnimSonyThriCruiJohnRace
GuitJoseDianThomXVIIJacqBookMetaModeSideRobeKrzyWindXVIIwwwrWindMakaRussMichBecuKrusPCIePCIe
PCIePhilWindSeijMohaJeweBlinJeweKaurJacqSlavHansMicrtuchkasTrisIntr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Drf3lfvw
Gość


Dołączył: 11 Sie 2023
Posty: 4

PostWysłany: Wto Sie 22, 2023 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z Was posiada gabinet dentystyczny? Wiadomo,że oświetlenie w takim miejscu jest bardzo istotne warto więc sprawdzić jego jakość. Ja ostatnio zdecydowałam się pomiar oświetlenia z pomocą https://axo24.pl/blog/oswietlenie-gabinetu-dentystycznego-przepisy-pomiary/ który pozwolił mi poprawić błędy. Jak najbardziej polecam tą opcję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Sie 22, 2023 12:27    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna -> Koniecznie to przeczytajcie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group