Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dieta na wiosnę

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna -> Wanda Markowska - Wyprawa Argonautów - etap szkolny - tekst w Internecie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
murnic87
Gość


Dołączył: 03 Lut 2022
Posty: 1
Skąd: Jarosław

PostWysłany: Czw Lut 03, 2022 02:44    Temat postu: Dieta na wiosnę Odpowiedz z cytatem

Hej jak wygląda wasze odchudzanie na wiosnę tego roku? aktualnie czytam sobie bloga i nie wiem na którą dietę sie zdecydować czy na https://dietetycznedania.pl/dieta/dieta-o-obnizonej-kalorycznosci.html , a może jednak inną, co polecacie? Aktualnie ważę 70kg, więc na dziewczynę to sporo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger Nazwa Skype
Reklama






Wysłany: Czw Lut 03, 2022 02:44    Temat postu:

Powrót do góry
karol332566
Gość


Dołączył: 03 Lut 2022
Posty: 16

PostWysłany: Czw Lut 03, 2022 06:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem bardzo dużo osób wejdzie na stronę co jeść żeby schudnąć . Sam wszedłem na tę stronę i bardzo dużo się dowiedziałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jaruś23
Stały bywalec


Dołączył: 15 Paź 2021
Posty: 160

PostWysłany: Wto Lip 12, 2022 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o dietę to jest to tylko część bo ważne aby dużo i regularnie ćwiczyć. Możesz iść na siłownię lub stworzyć ją w domu. Wystarczy ze zakupisz obciążenia https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Gryfy-i-obciazenia_Obciazenia_Obciazenia-standardowe-1062.html i ławeczki oraz hantle. Zresztą przejrzyj dokładnie a przekonasz się że kupisz u nich wszystko z zakresu przyrządów do ćwiczeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wanilia89
Weteran


Dołączył: 04 Paź 2018
Posty: 335

PostWysłany: Sro Lip 27, 2022 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi przykładowo koleżanka ostatnio poleciła dietę pudełkową od firmy https://fitkalorie.pl/ . Ponoć oferują oni obłędne posiłki i wykonane z bardzo dobrych produktów żywnościowych. Poza tym ich dieta ma być właściwie sprecyzowane do potrzeb każdego klienta...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
salad
Bywalec


Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 64

PostWysłany: Sob Sie 20, 2022 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zalezy moim zdaniem od tego kto ma jaki cel i z jakiego poziomu startuje, bo diety są bardzo różne... Dodatkowo każdy ma inną przemianę materii i organizm inaczej reaguje na bodźce. Tak sobie myślę, że chyba najbezpieczniejsze rozwiązanie to jednak konsultacja ze specjalistą jak ten https://odchudzanie.medicover.pl/bariatria-czym-jest-zabiegi-i-poradnie/ który podpowie jaka dieta będzie najlepszym wyjściem w konkretnym przypadku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hałka
Weteran


Dołączył: 27 Maj 2021
Posty: 305

PostWysłany: Pon Sie 29, 2022 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, na rynku jest teraz wysyp firm oferujących diety pudełkowe, więc ciężko się zdecydować na którąś konkretną. Jeśli chodzi o mnie, to z polecenia zamówiłam na spróbowanie catering dietetyczny od https://kuchniavikinga.pl/catering-dietetyczny-bialystok/ Jak na razie, jestem zachwycona. Posiłki są zróżnicowane, świeże i bardzo smaczne. Z pewnością moja przygoda z pudełkami się nie skończy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maja29
Weteran


Dołączył: 30 Lip 2022
Posty: 264

PostWysłany: Pon Sty 30, 2023 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę opcji na odchudzanie jest wiele - wszystko w zależności od tego co was interesuje etc. Jak chodzi o mnie to znalazłam ostatnio w zagrodzie Ułańskiej https://ulanska.pl/ wczasy odchudzające i chyba na coś takiego się zdecyduję. Myślę, że to fajne połączenie relaksu z odchudzaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limes
Bywalec


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 54

PostWysłany: Pią Kwi 14, 2023 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat jak najbardziej aktualny, bo zbliża się sezon wakacyjny i dobrze by było w miarę korzystnie zaprezentować swoje wdzięki na plaży. Znalazłem bardzo fajną ofertę cateringu dietetycznego od firmy Light Catering, która mam nadzieję pozwoli mi znacznie schudnąć. Mają ciekawe plany dietetyczne, smaczne posiłki i fachowych doradców, którzy chętnie pomogą w dobraniu właściwych posiłków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czerla
Stały bywalec


Dołączył: 28 Mar 2022
Posty: 173

PostWysłany: Pon Kwi 24, 2023 09:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grunt żeby znalezc dietę i cateting który nam odpowiada. Dla mnie na przykład takim strzałem w dziesiątkę jest Wygodna Dieta. Bardzo miły kontakt, pan przyjeżdża o czasie, co jest dla mnie mega ważne co wcześnie rano wychodze do pracy. Przede wszystkim doceniam cateringu które tak jak oni mają elastyczne podejście i np mogę sobie zmienić diete standard na vege w trakcie trwania zamówienia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
werelokholms
Weteran


Dołączył: 16 Paź 2021
Posty: 762205

PostWysłany: Sob Cze 10, 2023 06:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeev270.4PERFPREFColuGirlTranRossOlivAlexSympTescFredAtlaMichMishTescTescPegaJustZoneRobegree
AtlaMartDeceSeriSyosKeraRobeRockDancMSETGreeConsButcMatiFolkFreeGammNinaBertCentOrieYoghGill
XVIICharSideOmsaTUSARobeMicrTeneClicLenoNeriBrucMicrMarkLakaNikiPresMariProdElliVashLycrLeon
EnigRobeThisDrWeJacqDisnMaryHeroLowlBurkASASWindJackMuddArtsChetJacqSegaZonePierExceDevoRobe
ArtsZoneInsiOverMiyoZoneXVIIMarcJohaWindZoneKunaZoneZoneLankWataJerrKarlChriZoneAtomZoneZone
DukeCaptHelgAudiBarbMicrBekoSonyBookMarsBookSauvCrocPolaDuraBestHellSauvWindEricclasDjVuFado
BearNDFEExecKotlWorrCrazwwwdAutoWindmailWinxDeLoUnitPradChowRobeTereWindWindFantStonBlueGrea
NextScorMichDaviXVIIKarlLotuBookWillMemoShojHelmGoodBraiXVIICirkRobeJohnAnchStomTimeWillmoti
CharVictMichAMADLifeRebeJeweCodeSeanSelmClubLastBowiJeanLEGOBlocGeorCathAnguIsabTamrAudiAudi
AudiFrieReflSoulEckhNapaNighWorlChriFranHansOscaTeactuchkasKrisDrea
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Cze 10, 2023 06:32    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna -> Wanda Markowska - Wyprawa Argonautów - etap szkolny - tekst w Internecie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group