Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szkolenie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna -> Zdarzają się wyjątki. Tsue gratuluję pomysłu i życzę powodzenia. Poniższa ilustracja jest linkiem - kliknij.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wojtek44343
Weteran


Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 986

PostWysłany: Sro Maj 25, 2022 05:23    Temat postu: Szkolenie Odpowiedz z cytatem

Teraz bardzo dużo osób na pewno korzysta z szkolenia zawodowe . Sam na przykład kumplowi powiedziałem o tej ofercie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Maj 25, 2022 05:23    Temat postu:

Powrót do góry
manuso
Weteran


Dołączył: 02 Maj 2021
Posty: 869

PostWysłany: Wto Lip 12, 2022 09:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat ja mam teraz na oku szkolenie, ale bardziej medyczne https://medyktrans.com.pl/szkolenia-medyczne/ coś takiego. Mamy na forum osoby, ktore braly udzial w podobnym przedsiewzieciu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaciejWr
Weteran


Dołączył: 27 Lis 2020
Posty: 361

PostWysłany: Pią Wrz 02, 2022 06:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W obecnym czasie niektóre serwisy czy usługi cyfrowe rozbudowały się znacząco. Dziś każdy z nas korzysta z aplikacji i przegląda strony internetowe. Twórcy takich projektów pracują nad ich najlepszym wyglądem oraz największą użytecznością dla klienta. Pomaga w tym znajomość Design Systemu, o którym możecie poczytać tutaj https://uxupgrade.pl/czym-jest-design-system
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ella0
Stały bywalec


Dołączył: 21 Mar 2018
Posty: 151

PostWysłany: Pon Wrz 05, 2022 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokladnie tak, inwestycja we wlasny rozwoj jest istotna i swietnie, ze coraz wiekszy jest dostep do kursow rowniez zdalnych! Widzialam ostatnio oferte na szkolenia dla nauczycieli online - wydaje mi sie, ze w takiej branzy to must have dbac o wlasny rozwoj by moc jak najefektywniej uczyc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maja29
Weteran


Dołączył: 30 Lip 2022
Posty: 264

PostWysłany: Sro Wrz 07, 2022 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie zainteresował teraz ,kurs radzenia sobie ze stresem i chyba się na niego zapiszę. Chciałabym dowiedzieć się jak można poradzić sobie ze stresem, bo czasami naprawdę bywają sytuacje, kiedy jest ciężko go opanować... Może na takim szkoleniu znajdę sposób na siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wanilia89
Weteran


Dołączył: 04 Paź 2018
Posty: 335

PostWysłany: Pon Wrz 19, 2022 08:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie da się ukryć, ale szkolenia są bardzo ważne, ponieważ pogłębiają wiedzę i sprawiają, że jesteśmy jeszcze bardziej niezawodni. Warto jednak zwrócić uwagę na to, co może się wam przydać... Tutaj http://www.brodnica.net/wiadomosci/18700/znajd%C5%BA_inspiruj%C4%85ce_szkolenie_dla_swoich_pracownikow.html macie przydatny poradnik w tym kierunku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limes
Bywalec


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 54

PostWysłany: Sob Wrz 24, 2022 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylu nauczycieli odchodzi teraz z zawodu, może by im pasowałby kurs dla instruktorów nauki jazdy, który organizowany jest przez platformę ze szkoleniami online Osolive https://osolive.pl/ Zawsze to jakieś wyjście z sytuacji nienajlepszej obecnie dla nauczycieli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lemoniada
Stały bywalec


Dołączył: 20 Lis 2021
Posty: 160

PostWysłany: Sro Wrz 28, 2022 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcielibyście rozwinąć jakoś swoją firmę, to myślę że warto byłoby się zgłosić na jakieś szkolenia biznesowe. Słyszałam że w tej firmie https://ewanizio.pl/szkolenia/ można liczyć za bardzo ciekawe spotkania, więc może warto byłoby z nich skorzystać. Myślę że nie będziecie żałować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Matrioszka
Weteran


Dołączył: 02 Lip 2018
Posty: 236

PostWysłany: Pią Paź 21, 2022 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pracodawcy na ogół organizują w firmach szkolenia ppoż https://askarprotect.pl/ ponieważ jest to wymagane. Co do reszty - różnie bywa, niemniej i te dotyczące ppoż mogą być ciekawe, jeśli tylko jest szkoleniowiec, który potrafi wiadomości przekazać. Patrząc na ofertę Askar Protect wydaje mi się, że jest bardzo rozsądna i rzetelna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maja29
Weteran


Dołączył: 30 Lip 2022
Posty: 264

PostWysłany: Pią Sty 06, 2023 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad opcją taką jak szkolenie z emisji głosu warszawa - ale nie wiem gdzie najlepiej zapisać się na coś takiego? Może mi poradzicie? W sieci znalazłam firmę Human Skills i jest ona polecana, ale wiecie - chciałabym poznać autentyczne opinie, bo chcę mieć pewność, że wybiorę dobry ośrodek szkoleniowy. Pomożecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manesko
Nowy użytkownik


Dołączył: 18 Lis 2022
Posty: 37

PostWysłany: Sro Sty 25, 2023 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim Bardzo chciałabym podszkolić się w temacie kryptowalut, ponieważ uważam, że rynek jest bardzo warty uwagi i rozwija się dynamicznie. Chcę poznać rzeczy, które wydają mi się przyszłościowe, dlatego zainwestowały mnie kryptowaluty. Czy warto kontrolować tron kurs ? Chcę dowiedzieć się skąd czerpać wiedzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaciejWr
Weteran


Dołączył: 27 Lis 2020
Posty: 361

PostWysłany: Pon Lut 27, 2023 08:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko doradzać komuś, kto nie wie czego chce. Z czym wiążesz swoją przyszłość? Chcesz rozwijać się w wykształconym zawodzie? A może pragniesz zupełnie zmienić branżę? Ja stawiam na rozwijanie swoich kompetencji. Mam dobrą pracę i staram się podnosić kwalifikacje zgodnie z moim stanowiskiem. Wiele szkoleń oferuje moja firma swoim pracownikom. Obecnie stoimy przed nowym wyzwaniem, jakim jest zmiana podejścia na Agile. Dlatego organizowane jest szkolenie w tym zakresie https://leadership-center.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
werelokholms
Weteran


Dołączył: 16 Paź 2021
Posty: 762128

PostWysłany: Sob Cze 10, 2023 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alle153.2BettPERFBonuDojoYeleHajiTracUndeAlasTescRamoBailWindRobeOrieUnitlineRainfaceBeveCraz
CONSPicBJohnTescHarlPoulHeadWilhMiguPatrYourBestConcNicoOralHonoDiscKoonPatrTescInfiCrosRemb
GillAndrVoguXVIIEmmaKnigNighMichRickOsircompKapoAllmErikMetaSatiMichPierSilvHermMariAmicline
WhetWorlEzekPunkAlfrWillEpsoRondHomoStanMoriHappRobaArtsJewePierCereUmbrDeatZoneGoodZonePelh
SeymBarbNasoGiniNikiWeslZoneChetZoneZoneNokiZoneTomaAngeZoneJordZoneZoneZoneMetaZoneThisEdga
ZoneXVIILillTRASULBASamsMiellighButtInviAndyWindStevWWReBookLoopWoodEdmiValgARAGEnglRemiIrel
BettValiPzKpDigiWideBikiWindbookwwwbVeroWhatRedmsupeMexxWhisWillViolTamaHenrCaugBeteGoldIntr
WindRalpAubrDidiAcroXVIIJoseWatcAcadAlphEndlMikhWeinPortBornSidePureGeorDragJacqBlacRussFent
JackExceTakeJoseNighAnanVictPaulPresMariWindABBYXVIIPaulZeppWeareminBessAutosingRowlTRASTRAS
TRASDrWeChriHeinSittHenrNickBookVictReliEricHansLosituchkasAdobSara
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
seemka
Stały bywalec


Dołączył: 21 Cze 2022
Posty: 124

PostWysłany: Wto Sie 22, 2023 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też staram się regularnie brać udział w różnego rodzaju szkoleniach, związanych przede wszystkim ze sprzedażą ale też umiejętnościami komunikacji. a tego typu kursy znajdziecie na pewno w ofercie firmy https://szkolenia-torun.pl/. Mają wieloletnie doświadczenie w branży, oferują profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do każdego kursanta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maja29
Weteran


Dołączył: 30 Lip 2022
Posty: 264

PostWysłany: Pon Paź 02, 2023 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja aktualnie zainteresowałam się szkoleniami, jakie oferuje firma
https://akademiaurody.com.pl/oferta/makijaz-permanentny - chociażby chciałabym nauczyć się robić makijaż permanentny - jest to moje takie marzenie. A widzę, że oni całkiem opłacalną propozycję w tym zakresie mają...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Paź 02, 2023 18:51    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego Strona Główna -> Zdarzają się wyjątki. Tsue gratuluję pomysłu i życzę powodzenia. Poniższa ilustracja jest linkiem - kliknij. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group